III liga, gr. lubelska


Trwa ładowanie tabeli...

Przed pójściem na mecz sprawdź jego dokładną datę i lokalizację w mediach społecznościowych klubu gospodarza.

 
1. kolejka 26.08.2023
Podgorzanka Pogorzyce
Iskra Brzezinka
26.08.2023  
Justyna Wałek - Karolina Chrapkiewicz x2, Małgorzata Biskup
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Kraków
26.08.2023  
Zuzanna Szczerbińska - Kinga Łatka, Monika Jaskółka, Adrianna Sobolewska, Anna Płaszczyk, Joanna Jajeśnica
Izolator Boguchwała
Football Success Academy Kraków
26.08.2023  
Weronika Szumilas - Anna Zabagło x2, Paulina Fiałek, Oliwia Zgoda, Elżbieta Tomczyk, Łucja Bochenek
Iskra Krzemień
Iskra Tarnów
26.08.2023  
Gabriela Łucek x2, Xymena Raputa, Karolina Piwowarczyk
Naprzód Sobolów
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.08.2023  
Izabela Janiczek x5, Zuzanna Aksamit x3, Kamila Duda
Inter Gnojnica
Sanovia Lesko
26.08.2023  
Aleksandra Chmura x2 - Julia Lorenc, Daniela Leśniak, Gabriela Ekiert
2. kolejka 02.09.2023
Iskra Brzezinka
Sanovia Lesko
02.09.2023  
Wiktoria Gzela, Maria Sokół - Marta Wandrowska
Rysy Bukowina Tatrzańska
Inter Gnojnica
02.09.2023  
Aleksandra Kukuczka - Klaudia Baran x2, Aleksandra Chmura, Alicja Kielar
Iskra Tarnów
Naprzód Sobolów
02.09.2023  
Karolina Piwowarczyk x2 - Justyna Zelek
Football Success Academy Kraków
Iskra Krzemień
02.09.2023  
Paulina Fiałek x2, Natalia Zabagło, Paulina Stachurska, Oliwia Zgoda, Natalia Mucha, Anna Zabagło
Wisła Kraków
Izolator Boguchwała
02.09.2023  
/walkower na korzyść Wisły, meczu nie rozegrano
Podgorzanka Pogorzyce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
02.09.2023  
Aleksandra Lasoń, Karolina Monica - Patrycja Szymańska
3. kolejka 10.09.2023
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Iskra Brzezinka
10.09.2023  
Patrycja Szymańska x2 - Karolina Chrapkiewicz x2, Maria Sokół
Izolator Boguchwała
Podgorzanka Pogorzyce
10.09.2023  
Anna Rzeszut, Aleksandra Ożibko, Maja Toton - Elena Biśta
Iskra Krzemień
Wisła Kraków
10.09.2023  
Katarzyna Kuciel x2, Daria Kokoszka, Kinga Łatka, Julia Łoboz
Naprzód Sobolów
Football Success Academy Kraków
10.09.2023  
Izabela Janiczek - Paulina Fiałek x2, Emilia Kościelniak
Inter Gnojnica
Iskra Tarnów
10.09.2023  
Klaudia Baran - Paulina Wałaszek x2, Karolina Piwowarczyk x2, Milena Michałek x2
Sanovia Lesko
Rysy Bukowina Tatrzańska
10.09.2023  
Julia Lorenc x3, Wiktoria Daszyk, Daniela Leśniak, Oliwia Dorożanska, Wiktoria Niemczyk
4. kolejka 16.09.2023
Iskra Brzezinka
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.09.2023  
Karolina Chrapkiewicz x3, Wiktoria Gzela x2, Natalia Wykręt, Alicja Pabiś
Iskra Tarnów
Sanovia Lesko
16.09.2023  
Paulina Wałaszek - Gabriela Ekiert x2, Daniela Leśniak
Wisła Kraków
Naprzód Sobolów
16.09.2023  
Monika Zwolenik, Katarzyna Kuciel, Daria Kokoszka, Kinga Będkowska, Monika Jaskółka, Anna Płaszczyk - Gabriela Stalmach, Veronika Szabóová
Podgorzanka Pogorzyce
Iskra Krzemień
16.09.2023  
Dżesika Cieślar - Hanna Biżek, Joanna Sobótka
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Izolator Boguchwała
16.09.2023  
Amelia Bień, Sandra Papierz - Aleksandra Ożibko, Weronika Szumilas
Football Success Academy Kraków
Inter Gnojnica
04.10.2023  
Paulina Fiałek x2, Łucja Bochenek x2, Paulina Stachurska, Anna Zabagło, Emilia Sabuda
5. kolejka 23.09.2023
Izolator Boguchwała
Iskra Brzezinka
23.09.2023  
Aleksandra Ożibko - Karolina Chrapkiewicz
Iskra Krzemień
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
23.09.2023  
Joanna Sobótka, Julia Lachawiec - Patrycja Szymańska
Naprzód Sobolów
Podgorzanka Pogorzyce
23.09.2023  
Izabela Janiczek x5, Dominika Kulpa x4, Kamila Duda, Justyna Zelek, Zuzanna Aksamit - Elena Biśta
Inter Gnojnica
Wisła Kraków
23.09.2023  
Julia Łoboz, Adrianna Sobolewska, Kinga Łatka, Daria Kokoszka, Zuzanna Pokorniak, Kinga Będkowska, Lilla Mikulińska
Sanovia Lesko
Football Success Academy Kraków
23.09.2023  
Paulina Fiałek x2, Łucja Bochenek x2, Paulina Stachurska
Rysy Bukowina Tatrzańska
Iskra Tarnów
23.09.2023  
Weronika Ziółek - Gabriela Kusion x8, Karolina Piwowarczyk x4, Zuzanna Wróbel x2, Estera Dudek x2, Kateryna Lytvyn x2, Natalia Olchawska x2, Milena Michałek, Oliwia Patyk
6. kolejka 01.10.2023
Iskra Brzezinka
Iskra Tarnów
01.10.2023  
Amelia Miterki, Oliwia Patyk, Paulina Walaszek
Football Success Academy Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
01.10.2023  
Paulina Stachurska x6, Natalia Mucha x4, Paulina Fiałek x3, Anna Zabagło x3, Anastasiia Vatseba x2, Łucja Bochenek x2, Magdalena Buczek x2, Aleksandra Pavlic, Karolina Zaporowska
Podgorzanka Pogorzyce
Inter Gnojnica
01.10.2023  
Elena Biśta x3, Justyna Wałek, Karolina Monica - Emilia Jędrysek, Alicja Kielar
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Naprzód Sobolów
01.10.2023  
Aleksandra Pawlik, Patrycja Szymańska - Izabela Janiczek, Kinga Nowak, Dominika Kulpa
Izolator Boguchwała
Iskra Krzemień
01.10.2023  
Emilia Kazimierczak, Maja Toton
Wisła Kraków
Sanovia Lesko
12.11.2023  
Kinga Łatka x2, Monika Markiewicz, samobójcza - Wiktoria Daszyk
7. kolejka 07.10.2023
Iskra Krzemień
Iskra Brzezinka
07.10.2023  
Aleksandra Łata, Patrycja Styk - Karolina Chrapkiewicz x2
Naprzód Sobolów
Izolator Boguchwała
07.10.2023  
Zuzanna Aksamit, Kinga Nowak
Inter Gnojnica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
07.10.2023  
Aleksandra Chmura, Karolina Posłuszna, Alicja Kielar - Patrycja Szymańska x2, Maja Zawolik, Amelia Bień
Sanovia Lesko
Podgorzanka Pogorzyce
07.10.2023  
Julia Lorenc x2 - Aleksandra Lasoń, Elena Biśta
Rysy Bukowina Tatrzańska
Wisła Kraków
07.10.2023  
Kinga Będkowska x3, Anna Płaszczyk x2, Kinga Łatka x2, Julia Łoboz, Adrianna Sobolewska
Iskra Tarnów
Football Success Academy Kraków
07.10.2023  
Milena Michałek x2, Natalia Olchawska, Paulina Wałaszek - Oliwia Zgoda, Paulina Fiałek
8. kolejka 14.10.2023
Iskra Brzezinka
Football Success Academy Kraków
14.10.2023  
Monika Gacek - Emilia Kościelniak x2, Elżbieta Tomczyk
Wisła Kraków
Iskra Tarnów
14.10.2023  
Anna Płaszczyk, Kinga Łatka
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sanovia Lesko
14.10.2023  
Maja Zawolik x3, Amelia Bień - Julia Lorenc x2, Wiktoria Daszyk, Daniela Leśniak
Podgorzanka Pogorzyce
Rysy Bukowina Tatrzańska
14.10.2023  
Elena Biśta x10, Aleksandra Lasoń x3, Dżesika Cieślar x3, Wiktoria Kujawiak x2, Karolina Monica, Andżelika Adamczyk, Justyna Wałek
Izolator Boguchwała
Inter Gnojnica
14.10.2023  
Aleksandra Ożibko x2
Iskra Krzemień
Naprzód Sobolów
14.10.2023  
Izabela Janiczek x4, Justyna Zelek
9. kolejka 22.10.2023
Sanovia Lesko
Izolator Boguchwała
21.10.2023  
Gabriela Ekiert, Julia Lorenc - Aleksandra Ożibko x3
Naprzód Sobolów
Iskra Brzezinka
22.10.2023  
Izabela Janiczek x2, Katarzyna Chronowska x2, Wiktoria Tworzydło - Karolina Chrapkiewicz
Inter Gnojnica
Iskra Krzemień
22.10.2023  
Aleksandra Chmura, Emilia Jędrysek - Natasza Abram
Rysy Bukowina Tatrzańska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
22.10.2023  
Aleksandra Kukuczka - Patrycja Szymańska x2, Amelia Bień x2, Maja Zawolik, Wiktoria Krawczyk, Aleksandra Pawlik
Iskra Tarnów
Podgorzanka Pogorzyce
22.10.2023  
Milena Michałek x2, Estera Dudek - Aleksandra Lasoń, Dżesika Cieślar
Football Success Academy Kraków
Wisła Kraków
22.10.2023  
Emilia Kościelniak x2, Łucja Bochenek - Kinga Łatka, Agata Dąbrowska
10. kolejka 28.10.2023
Iskra Brzezinka
Wisła Kraków
28.10.2023  
Kinga Łatka x4, Anna Płaszczyk x3, Monika Jaskółka
Podgorzanka Pogorzyce
Football Success Academy Kraków
28.10.2023  
Paulina Fiałek, Elżbieta Tomczyk, Anna Zabagło, Paulina Stachurska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Iskra Tarnów
28.10.2023  
Natalia Olchawska x3, Milena Michałek, Oliwia Patyk, Amelia Bachulska, samobójcza
Izolator Boguchwała
Rysy Bukowina Tatrzańska
28.10.2023  
Aleksandra Ożibko x4, Emilia Dworzańska x3, Weronika Szumilas x3, Maja Toton x2, Karolina Trawińska, Anna Rzeszut, Zuzanna Łakota
Iskra Krzemień
Sanovia Lesko
28.10.2023  
Aleksandra Łata - Gabriela Ekiert, Julia Lorenc
Naprzód Sobolów
Inter Gnojnica
28.10.2023  
Izabela Janiczek x3, Justyna Zelek - Emilia Jędrysek
11. kolejka 05.11.2023
Inter Gnojnica
Iskra Brzezinka
05.11.2023  
Aleksandra Chmura, Marlena Papiernik - Monika Gacek
Sanovia Lesko
Naprzód Sobolów
05.11.2023  
Julia Lorenc - Katarzyna Chronowska, Kinga Nowak
Iskra Tarnów
Izolator Boguchwała
05.11.2023  
Zuzanna Wróbel x2, Natalia Olchawska, Milena Michałek
Football Success Academy Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
05.11.2023  
Paulina Fiałek x3, Karolina Zaporowska, Anna Zabagło, Natalia Mucha
Wisła Kraków
Podgorzanka Pogorzyce
05.11.2023  
Paulina Włodarz, Natalia Filar, Anna Płaszczyk, Kinga Łatka, Agata Dąbrowska, Adrianna Sobolewska - Elena Biśta
Rysy Bukowina Tatrzańska
Iskra Krzemień
05.11.2023  
Emilia Kukuczka, samobójcza - Hanna Biżek, Patrycja Styk /na boisku 2:2, orzeczono walkower 0:3 na korzyść Iskry
12. kolejka 07.04.2024
Iskra Brzezinka
Podgorzanka Pogorzyce
07.04.2024  
Wiktoria Gzela, samobójcza
Wisła Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
07.04.2024  
Kinga Łatka x3, Monika Jaskółka x3, Adrianna Sobolewska, Katarzyna Kuciel, Aleksandra Łagowska, Julia Lorenc, samobójcza
Football Success Academy Kraków
Izolator Boguchwała
07.04.2024  
Paulina Fiałek x3, Urszula Cop, Oliwia Zgoda
Iskra Tarnów
Iskra Krzemień
07.04.2024  
Estera Dudek x4, Gabriela Łucek x2, Oliwia Patyk x2, Magdalena Ryczek x2, Karolina Piwowarczyk, Amelia Miterka, Milena Michałek, Gabriela Kusion, Kateryna Lytvyn, Anita Kisielewska - Natasza Abram
Sanovia Lesko
Inter Gnojnica
07.04.2024  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Naprzód Sobolów
01.05.2024  
13. kolejka 14.04.2024
Sanovia Lesko
Iskra Brzezinka
14.04.2024  
Inter Gnojnica
Rysy Bukowina Tatrzańska
14.04.2024  
/walkower na korzyść Interu, meczu nie rozegrano
Naprzód Sobolów
Iskra Tarnów
14.04.2024  
Iskra Krzemień
Football Success Academy Kraków
14.04.2024  
Izolator Boguchwała
Wisła Kraków
14.04.2024  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podgorzanka Pogorzyce
14.04.2024  
14. kolejka 20.04.2024
Iskra Brzezinka
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
20.04.2024  
Podgorzanka Pogorzyce
Izolator Boguchwała
20.04.2024  
Wisła Kraków
Iskra Krzemień
20.04.2024  
Football Success Academy Kraków
Naprzód Sobolów
20.04.2024  
Iskra Tarnów
Inter Gnojnica
20.04.2024  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sanovia Lesko
20.04.2024  
15. kolejka 28.04.2024
Rysy Bukowina Tatrzańska
Iskra Brzezinka
28.04.2024  
Karolina Chrapkiewicz x6, Monika Gacek, Emilia Chromy, Maria Sokół
Sanovia Lesko
Iskra Tarnów
28.04.2024  
Anna Langenfeld - Gabriela Kusion, Karolina Piwowarczyk, Magdalena Ryczek
Naprzód Sobolów
Wisła Kraków
28.04.2024  
Adrianna Sobolewska x2, Katarzyna Kuciel x2, Kinga Łatka, Agata Dąbrowska
Iskra Krzemień
Podgorzanka Pogorzyce
28.04.2024  
Elena Biśta x3, Karolina Monica, Aleksandra Lasoń
Izolator Boguchwała
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
28.04.2024  
Aleksandra Ożibko x2, Anna Rzeszut - Wiktoria Krawczyk, Maja Zawolik
Inter Gnojnica
Football Success Academy Kraków
28.04.2024  
Roksana Woźniak x3, Urszula Cop, Emilia Sabuda, Magdalena Buczek
16. kolejka 04.05.2024
Iskra Brzezinka
Izolator Boguchwała
04.05.2024  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Iskra Krzemień
04.05.2024  
Podgorzanka Pogorzyce
Naprzód Sobolów
04.05.2024  
Wisła Kraków
Inter Gnojnica
04.05.2024  
Football Success Academy Kraków
Sanovia Lesko
04.05.2024  
/walkower na korzyść FSA, meczu nie rozegrano
Iskra Tarnów
Rysy Bukowina Tatrzańska
04.05.2024  
/walkower na korzyść Iskry, meczu nie rozegrano
17. kolejka 11.05.2024
Iskra Tarnów
Iskra Brzezinka
11.05.2024  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Football Success Academy Kraków
11.05.2024  
Inter Gnojnica
Podgorzanka Pogorzyce
11.05.2024  
Naprzód Sobolów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
11.05.2024  
Iskra Krzemień
Izolator Boguchwała
11.05.2024  
Sanovia Lesko
Wisła Kraków
11.05.2024  
18. kolejka 18.05.2024
Iskra Brzezinka
Iskra Krzemień
18.05.2024  
Emilia Klimeczek - Natalia Białek, Agata Abram
Izolator Boguchwała
Naprzód Sobolów
18.05.2024  
Anna Rzeszut, Aleksandra Ożibko, Emilia Dworzańska - Izabela Janiczek
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Inter Gnojnica
18.05.2024  
Amelia Bień x2, Wiktoria Latała, Aleksandra Pawlik - Magdalena Grabowy
Podgorzanka Pogorzyce
Sanovia Lesko
18.05.2024  
Aleksandra Lasoń x2, Alicja Banaś
Wisła Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.05.2024  
Agata Dąbrowska x5, Adrianna Sobolewska x4, Julia Fryczek x4, Daria Kokoszka x3, Zuzanna Pokorniak x3, Kinga Łatka x3, Lilla Mikulińska x3, Aleksandra Łagowska x2, Inga Siwek x2, Justyna Zelek
Football Success Academy Kraków
Iskra Tarnów
18.05.2024  
Oliwia Zgoda - Gabriela Kusion, Paulina Wałaszek, Gabriela Gębica
19. kolejka 26.05.2024
Football Success Academy Kraków
Iskra Brzezinka
26.05.2024  
Iskra Tarnów
Wisła Kraków
26.05.2024  
Sanovia Lesko
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
26.05.2024  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Podgorzanka Pogorzyce
26.05.2024  
Inter Gnojnica
Izolator Boguchwała
26.05.2024  
Naprzód Sobolów
Iskra Krzemień
26.05.2024  
20. kolejka 02.06.2024
Izolator Boguchwała
Sanovia Lesko
02.06.2024  
Iskra Brzezinka
Naprzód Sobolów
02.06.2024  
Iskra Krzemień
Inter Gnojnica
02.06.2024  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Rysy Bukowina Tatrzańska
02.06.2024  
Podgorzanka Pogorzyce
Iskra Tarnów
02.06.2024  
Wisła Kraków
Football Success Academy Kraków
02.06.2024  
21. kolejka 08.06.2024
Wisła Kraków
Iskra Brzezinka
08.06.2024  
Football Success Academy Kraków
Podgorzanka Pogorzyce
08.06.2024  
Iskra Tarnów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
08.06.2024  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Izolator Boguchwała
08.06.2024  
Sanovia Lesko
Iskra Krzemień
08.06.2024  
Inter Gnojnica
Naprzód Sobolów
08.06.2024  
22. kolejka 16.06.2024
Iskra Brzezinka
Inter Gnojnica
16.06.2024  
Naprzód Sobolów
Sanovia Lesko
16.06.2024  
Izolator Boguchwała
Iskra Tarnów
16.06.2024  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Football Success Academy Kraków
16.06.2024  
Podgorzanka Pogorzyce
Wisła Kraków
16.06.2024  
Iskra Krzemień
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.06.2024  
18. kolejka 18.05.2024

Iskra Brzezinka

1:2

18.05.2024   Uzupełnij dane

Iskra Krzemień

Emilia Klimeczek - Natalia Białek, Agata Abram

Izolator Boguchwała

3:1

18.05.2024   Uzupełnij dane

Naprzód Sobolów

Anna Rzeszut, Aleksandra Ożibko, Emilia Dworzańska - Izabela Janiczek

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

4:1

18.05.2024   Uzupełnij dane

Inter Gnojnica

Amelia Bień x2, Wiktoria Latała, Aleksandra Pawlik - Magdalena Grabowy

Podgorzanka Pogorzyce

3:0

18.05.2024   Uzupełnij dane

Sanovia Lesko

Aleksandra Lasoń x2, Alicja Banaś

Wisła Kraków

30:0

18.05.2024   Uzupełnij dane

Rysy Bukowina Tatrzańska

Agata Dąbrowska x5, Adrianna Sobolewska x4, Julia Fryczek x4, Daria Kokoszka x3, Zuzanna Pokorniak x3, Kinga Łatka x3, Lilla Mikulińska x3, Aleksandra Łagowska x2, Inga Siwek x2, Justyna Zelek

Football Success Academy Kraków

1:3

18.05.2024   Uzupełnij dane

Iskra Tarnów

Oliwia Zgoda - Gabriela Kusion, Paulina Wałaszek, Gabriela Gębica
19. kolejka 26.05.2024

Football Success Academy Kraków

:

26.05.2024   Uzupełnij dane

Iskra Brzezinka

Iskra Tarnów

:

26.05.2024   Uzupełnij dane

Wisła Kraków

Sanovia Lesko

:

26.05.2024   Uzupełnij dane

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Rysy Bukowina Tatrzańska

:

26.05.2024   Uzupełnij dane

Podgorzanka Pogorzyce

Inter Gnojnica

:

26.05.2024   Uzupełnij dane

Izolator Boguchwała

Naprzód Sobolów

:

26.05.2024   Uzupełnij dane

Iskra Krzemień

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości