III liga, gr. wielkopolska


Trwa ładowanie tabeli...

Przed pójściem na mecz sprawdź jego dokładną datę i lokalizację w mediach społecznościowych klubu gospodarza.

 
1. kolejka 26.08.2023
LFA Szczecin
Victoria Niemcz
26.08.2023  
Karolina Karaczyn x3, Marta Filipowicz x3 - Anna Lewandowska, Agata Stępień
Victoria SP2 Sianów
Potok Pszczółki
26.08.2023  
Karolina Wieczorek, Wiktoria Ostróżka - Daria Duda
GOSRiT Luzino
Słupczanka Słupca
26.08.2023  
Agata Murawska - Maja Pacholska x2, Klaudia Szymczak, Margarita Królak
Lechia Gdańsk
Juventus Women Toruń
26.08.2023  
Aleksandra Kurek, Ewelina Kulla - Klaudia Grodzicka, Wiktoria Wiśniewska
Medyk III Konin
Chemik Bydgoszcz
27.09.2023  
Julia Konieczna x2, Monika Mierzejewska, Paulina Kubiak - Eliza Bryś, Nicole Nowak
2. kolejka 02.09.2023
Victoria Niemcz
Juventus Women Toruń
02.09.2023  
Anna Lewandowska x2, Romana Lukach - Wiktoria Wiśniewska
Chemik Bydgoszcz
Lechia Gdańsk
02.09.2023  
Edyta Sobczyk x2, Nicole Nowak x2, Karolina Chruściel, Maja Warchlewska - Aneta Fryca
Słupczanka Słupca
Medyk III Konin
02.09.2023  
Margarita Królak, Klaudia Szymczak, Maja Pacholska
Potok Pszczółki
GOSRiT Luzino
02.09.2023  
Laura Krupienko - Ewelina Barra, Natalia Grunwald
LFA Szczecin
Victoria SP2 Sianów
02.09.2023  
Karolina Karaczyn x4, Katarzyna Piotrowska x2, Klaudia Nowacka
3. kolejka 10.09.2023
Victoria SP2 Sianów
Victoria Niemcz
10.09.2023  
Anastazja Żaczek - Anna Lewandowska x2, Marta Skory, Viktoriya Khuda, Martyna Boguszyńska
GOSRiT Luzino
LFA Szczecin
10.09.2023  
Katarzyna Wytlib x2, Karolina Karaczyn, Marta Filipowicz
Medyk III Konin
Potok Pszczółki
10.09.2023  
Zlata Smirnova - Aleksandra Rajek x2, Małgorzata Widera, Zuzanna Urban
Lechia Gdańsk
Słupczanka Słupca
10.09.2023  
Ewelina Kulla - Klaudia Szymczak, Margarita Królak, Maja Pacholska
Juventus Women Toruń
Chemik Bydgoszcz
10.09.2023  
Klaudia Grodzicka - Anna Fordon, Nicole Nowak, Edyta Sobczyk, Justyna Zabłotna
4. kolejka 17.09.2023
Victoria Niemcz
Chemik Bydgoszcz
17.09.2023  
Anna Lewandowska - Anna Fordon, Natalia Żakiewicz, Edyta Sobczyk
Słupczanka Słupca
Juventus Women Toruń
17.09.2023  
Klaudia Szymczak, Joanna Bartczak
Potok Pszczółki
Lechia Gdańsk
17.09.2023  
Małgorzata Widera - Marta Stasiulewicz x3, Ewelina Kulla, Oliwia Wróblewska
LFA Szczecin
Medyk III Konin
17.09.2023  
Katarzyna Piotrowska x3, Klaudia Nowacka x3, Karolina Karaczyn x2, Kamila Ścigajło x2, Marcelina Biskupska, Agata Kujawska
GOSRiT Luzino
Victoria SP2 Sianów
17.09.2023  
Paulina Budzisz x3, Natalia Grunwald x2, Ewelina Barra - Klaudia Rogowicz
5. kolejka 23.09.2023
GOSRiT Luzino
Victoria Niemcz
23.09.2023  
Maria Przybyszewska
Medyk III Konin
Victoria SP2 Sianów
23.09.2023  
Anastazja Żaczek
Lechia Gdańsk
LFA Szczecin
23.09.2023  
Klaudia Nowacka x3, Katarzyna Wytlib x3, Katarzyna Piotrowska, Oliwia Hasiuk
Juventus Women Toruń
Potok Pszczółki
23.09.2023  
Julia Kapidura x5, Katarzyna Szeliga x4, Weronika Kapidura, Joanna Przybysz, Hanna Siemiątkowska, Ada Szymańska - Aleksandra Rajek, Julia Karwowska, Kornelia Muchowska
Chemik Bydgoszcz
Słupczanka Słupca
23.09.2023  
Klaudia Szymczak, Maja Pacholska
6. kolejka 01.10.2023
Potok Pszczółki
Chemik Bydgoszcz
01.10.2023  
Julia Karwowska, Aleksandra Rajek - Eliza Bryś x2, Nicole Nowak x2, Edyta Sobczyk x2
LFA Szczecin
Juventus Women Toruń
01.10.2023  
/walkower na korzyść LFA, meczu nie rozegrano
Victoria SP2 Sianów
Lechia Gdańsk
01.10.2023  
Aneta Fryca x3, Zofia Pierzchlińska, Sara Strychalska, Klaudia Gocel
GOSRiT Luzino
Medyk III Konin
01.10.2023  
Natalia Grunwald x2, Paulina Budzisz x2, Martyna Serkowska, Ewelina Barra, Patrycja Lubocka, Paulina Lublewska, Karolina Rzeppka
Victoria Niemcz
Słupczanka Słupca
29.10.2023  
Romana Lukach - Margarita Królak
7. kolejka 07.10.2023
Medyk III Konin
Victoria Niemcz
07.10.2023  
Martyna Boguszyńska x3, Anna Lewandowska x3, Agata Stępień
Lechia Gdańsk
GOSRiT Luzino
07.10.2023  
Marta Stasiulewicz x2, Sara Strychalska - Paulina Lublewska x2, Ewelina Barra, Paulina Budzisz
Juventus Women Toruń
Victoria SP2 Sianów
07.10.2023  
/walkower na korzyść Juventusu, meczu nie rozegrano
Chemik Bydgoszcz
LFA Szczecin
07.10.2023  
Edyta Sobczyk, Daria Gugała - Klaudia Nowacka x2, Karolina Karaczyn x2, Katarzyna Wytlib
Słupczanka Słupca
Potok Pszczółki
07.10.2023  
Margarita Królak x2, Natalia Pakulska, Oliwia Kuras
8. kolejka 15.10.2023
Victoria Niemcz
Potok Pszczółki
15.10.2023  
Natalia Zyś x3, Anna Lewandowska, Romana Lukach, Viktoriya Khuda - Martyna Krygier, Zuzanna Urban
LFA Szczecin
Słupczanka Słupca
15.10.2023  
Ewa Sobolewska, Katarzyna Wytlib – Margarita Królak
Victoria SP2 Sianów
Chemik Bydgoszcz
15.10.2023  
Monika Garbicz, Maja Malczewska, Klaudia Rogowicz - Nicole Nowak, Justyna Zabłotna, Eliza Bryś
Medyk III Konin
Lechia Gdańsk
15.10.2023  
Amelia Kopp x4, Aleksandra Bieryło x4, Julia Konieczna, Zosia Dominikowska, Liwia Lizik, Paulina Włodarek - Ewelina Kulla
GOSRiT Luzino
Juventus Women Toruń
28.10.2023  
Paulina Lublewska - Julia Kapidura x2, Wiktoria Wiśniewska x2
9. kolejka 22.10.2023
Potok Pszczółki
LFA Szczecin
21.10.2023  
Ewa Sobolewska x2, Natalia Gugała x2, Kamila Ścigajło x2, Katarzyna Wytlib, Katarzyna Piotrowska
Lechia Gdańsk
Victoria Niemcz
22.10.2023  
Sara Strychalska - Anna Lewandowska x3, Romana Lukach, Martyna Boguszyńska, Viktoriya Khuda
Juventus Women Toruń
Medyk III Konin
22.10.2023  
Joanna Przybysz, Julia Kapidura - Milica Andric x2, samobójcza
Chemik Bydgoszcz
GOSRiT Luzino
22.10.2023  
Anna Fordon, Justyna Zabłotna - Ewelina Barra
Słupczanka Słupca
Victoria SP2 Sianów
22.10.2023  
Margarita Królak x4, Klaudia Szymczak x2, Natalia Rozmus x2, Oliwia Kuras, Emilia Zajączkowska, Joanna Bartczak
10. kolejka 07.04.2024
Victoria Niemcz
LFA Szczecin
07.04.2024  
Potok Pszczółki
Victoria SP2 Sianów
07.04.2024  
Słupczanka Słupca
GOSRiT Luzino
07.04.2024  
/walkower na korzyść Słupczanki, meczu nie rozegrano
Juventus Women Toruń
Lechia Gdańsk
07.04.2024  
Chemik Bydgoszcz
Medyk III Konin
07.04.2024  
11. kolejka 14.04.2024
Juventus Women Toruń
Victoria Niemcz
14.04.2024  
Lechia Gdańsk
Chemik Bydgoszcz
14.04.2024  
Medyk III Konin
Słupczanka Słupca
14.04.2024  
GOSRiT Luzino
Potok Pszczółki
14.04.2024  
Victoria SP2 Sianów
LFA Szczecin
14.04.2024  
12. kolejka
Victoria Niemcz
Victoria SP2 Sianów
 
LFA Szczecin
GOSRiT Luzino
 
Potok Pszczółki
Medyk III Konin
 
Słupczanka Słupca
Lechia Gdańsk
 
Chemik Bydgoszcz
Juventus Women Toruń
 
13. kolejka
Chemik Bydgoszcz
Victoria Niemcz
 
Juventus Women Toruń
Słupczanka Słupca
 
Lechia Gdańsk
Potok Pszczółki
 
Medyk III Konin
LFA Szczecin
 
Victoria SP2 Sianów
GOSRiT Luzino
 
14. kolejka
Victoria Niemcz
GOSRiT Luzino
 
Victoria SP2 Sianów
Medyk III Konin
 
LFA Szczecin
Lechia Gdańsk
 
Potok Pszczółki
Juventus Women Toruń
 
Słupczanka Słupca
Chemik Bydgoszcz
 
15. kolejka
Chemik Bydgoszcz
Potok Pszczółki
 
Juventus Women Toruń
LFA Szczecin
 
Lechia Gdańsk
Victoria SP2 Sianów
 
Medyk III Konin
GOSRiT Luzino
 
Słupczanka Słupca
Victoria Niemcz
 
16. kolejka
Victoria Niemcz
Medyk III Konin
 
GOSRiT Luzino
Lechia Gdańsk
 
Victoria SP2 Sianów
Juventus Women Toruń
 
LFA Szczecin
Chemik Bydgoszcz
 
Potok Pszczółki
Słupczanka Słupca
 
17. kolejka
Potok Pszczółki
Victoria Niemcz
 
Słupczanka Słupca
LFA Szczecin
 
Chemik Bydgoszcz
Victoria SP2 Sianów
 
Lechia Gdańsk
Medyk III Konin
 
Juventus Women Toruń
GOSRiT Luzino
 
18. kolejka
LFA Szczecin
Potok Pszczółki
 
Victoria Niemcz
Lechia Gdańsk
 
Medyk III Konin
Juventus Women Toruń
 
GOSRiT Luzino
Chemik Bydgoszcz
 
Victoria SP2 Sianów
Słupczanka Słupca
 
10. kolejka 07.04.2024

Victoria Niemcz

1:1

07.04.2024   Uzupełnij dane

LFA Szczecin

Potok Pszczółki

2:1

07.04.2024   Uzupełnij dane

Victoria SP2 Sianów

Słupczanka Słupca

GOSRiT Luzino

/walkower na korzyść Słupczanki, meczu nie rozegrano

Juventus Women Toruń

1:4

07.04.2024   Uzupełnij dane

Lechia Gdańsk

Chemik Bydgoszcz

5:1

07.04.2024   Uzupełnij dane

Medyk III Konin

11. kolejka 14.04.2024

Juventus Women Toruń

:

14.04.2024   Uzupełnij dane

Victoria Niemcz

Lechia Gdańsk

:

14.04.2024   Uzupełnij dane

Chemik Bydgoszcz

Medyk III Konin

:

14.04.2024   Uzupełnij dane

Słupczanka Słupca

GOSRiT Luzino

:

14.04.2024   Uzupełnij dane

Potok Pszczółki

Victoria SP2 Sianów

:

14.04.2024   Uzupełnij dane

LFA Szczecin

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości