I liga kobiet - gr. zachodnia


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 28.08.2010
LUMKS Tuszyn
Olimpia Szczecin
28.08.2010  
Victoria SP2 Sianów
Medyk II Konin
28.08.2010  
Rolnik Głogówek
MOSiR Sieradz
28.08.2010  
Zagłębie Lubin
KKP Bydgoszcz
28.08.2010  
Polonia Poznań
Unia Opole
28.08.2010  
2. kolejka 04.09.2010
Olimpia Szczecin
Unia Opole
04.09.2010  
KKP Bydgoszcz
Polonia Poznań
04.09.2010  
MOSiR Sieradz
Zagłębie Lubin
04.09.2010  
Medyk II Konin
Rolnik Głogówek
04.09.2010  
LUMKS Tuszyn
Victoria SP2 Sianów
04.09.2010  
3. kolejka 19.09.2010
Victoria SP2 Sianów
Olimpia Szczecin
16.09.2010  
Rolnik Głogówek
LUMKS Tuszyn
19.09.2010  
Zagłębie Lubin
Medyk II Konin
19.09.2010  
Polonia Poznań
MOSiR Sieradz
19.09.2010  
Unia Opole
KKP Bydgoszcz
19.09.2010  
4. kolejka 25.09.2010
Olimpia Szczecin
KKP Bydgoszcz
25.09.2010  
Medyk II Konin
Polonia Poznań
25.09.2010  
MOSiR Sieradz
Unia Opole
25.09.2010  
LUMKS Tuszyn
Zagłębie Lubin
25.09.2010  
Victoria SP2 Sianów
Rolnik Głogówek
25.09.2010  
5. kolejka 02.10.2010
Zagłębie Lubin
Victoria SP2 Sianów
02.10.2010  
KKP Bydgoszcz
MOSiR Sieradz
02.10.2010  
Polonia Poznań
LUMKS Tuszyn
03.10.2010  
Unia Opole
Medyk II Konin
03.10.2010  
Rolnik Głogówek
Olimpia Szczecin
11.11.2010  
6. kolejka 09.10.2010
Olimpia Szczecin
MOSiR Sieradz
09.10.2010  
Medyk II Konin
KKP Bydgoszcz
09.10.2010  
LUMKS Tuszyn
Unia Opole
09.10.2010  
Victoria SP2 Sianów
Polonia Poznań
09.10.2010  
Rolnik Głogówek
Zagłębie Lubin
09.10.2010  
7. kolejka 23.10.2010
KKP Bydgoszcz
LUMKS Tuszyn
16.10.2010  
Zagłębie Lubin
Olimpia Szczecin
23.10.2010  
Polonia Poznań
Rolnik Głogówek
23.10.2010  
Unia Opole
Victoria SP2 Sianów
23.10.2010  
MOSiR Sieradz
Medyk II Konin
24.10.2010  
8. kolejka 30.10.2010
Olimpia Szczecin
Medyk II Konin
30.10.2010  
Victoria SP2 Sianów
KKP Bydgoszcz
30.10.2010  
Zagłębie Lubin
Polonia Poznań
30.10.2010  
LUMKS Tuszyn
MOSiR Sieradz
31.10.2010  
Rolnik Głogówek
Unia Opole
31.10.2010  
9. kolejka 06.11.2010
MOSiR Sieradz
Victoria SP2 Sianów
16.10.2010  
KKP Bydgoszcz
Rolnik Głogówek
06.11.2010  
Medyk II Konin
LUMKS Tuszyn
06.11.2010  
Polonia Poznań
Olimpia Szczecin
07.11.2010  
Unia Opole
Zagłębie Lubin
07.11.2010  
10. kolejka 19.03.2011
Medyk II Konin
Victoria SP2 Sianów
19.03.2011  
Unia Opole
Polonia Poznań
20.03.2011  
KKP Bydgoszcz
Zagłębie Lubin
20.03.2011  
MOSiR Sieradz
Rolnik Głogówek
20.03.2011  
Olimpia Szczecin
LUMKS Tuszyn
20.03.2011  
11. kolejka 26.03.2011
Rolnik Głogówek
Medyk II Konin
25.03.2011  
Victoria SP2 Sianów
LUMKS Tuszyn
26.03.2011  
Zagłębie Lubin
MOSiR Sieradz
26.03.2011  
Polonia Poznań
KKP Bydgoszcz
26.03.2011  
Unia Opole
Olimpia Szczecin
27.03.2011  
12. kolejka 16.04.2011
KKP Bydgoszcz
Unia Opole
16.04.2011  
MOSiR Sieradz
Polonia Poznań
16.04.2011  
Medyk II Konin
Zagłębie Lubin
16.04.2011  
LUMKS Tuszyn
Rolnik Głogówek
16.04.2011  
Olimpia Szczecin
Victoria SP2 Sianów
16.04.2011  
13. kolejka 21.04.2011
Zagłębie Lubin
LUMKS Tuszyn
10.04.2011  
Unia Opole
MOSiR Sieradz
21.04.2011  
Polonia Poznań
Medyk II Konin
21.04.2011  
KKP Bydgoszcz
Olimpia Szczecin
21.04.2011  
Rolnik Głogówek
Victoria SP2 Sianów
03.05.2011  
14. kolejka 30.04.2011
Medyk II Konin
Unia Opole
29.04.2011  
MOSiR Sieradz
KKP Bydgoszcz
30.04.2011  
LUMKS Tuszyn
Polonia Poznań
30.04.2011  
Victoria SP2 Sianów
Zagłębie Lubin
30.04.2011  
Olimpia Szczecin
Rolnik Głogówek
30.04.2011  
15. kolejka 07.05.2011
Unia Opole
LUMKS Tuszyn
07.05.2011  
KKP Bydgoszcz
Medyk II Konin
07.05.2011  
MOSiR Sieradz
Olimpia Szczecin
07.05.2011  
Zagłębie Lubin
Rolnik Głogówek
08.05.2011  
Polonia Poznań
Victoria SP2 Sianów
08.05.2011  
16. kolejka 21.05.2011
Victoria SP2 Sianów
Unia Opole
10.04.2011  
Medyk II Konin
MOSiR Sieradz
21.05.2011  
LUMKS Tuszyn
KKP Bydgoszcz
21.05.2011  
Olimpia Szczecin
Zagłębie Lubin
21.05.2011  
Rolnik Głogówek
Polonia Poznań
22.05.2011  
17. kolejka 28.05.2011
Polonia Poznań
Zagłębie Lubin
28.05.2011  
Unia Opole
Rolnik Głogówek
28.05.2011  
KKP Bydgoszcz
Victoria SP2 Sianów
28.05.2011  
MOSiR Sieradz
LUMKS Tuszyn
28.05.2011  
Medyk II Konin
Olimpia Szczecin
28.05.2011  
18. kolejka 04.06.2011
Victoria SP2 Sianów
MOSiR Sieradz
04.06.2011  
Rolnik Głogówek
KKP Bydgoszcz
04.06.2011  
Zagłębie Lubin
Unia Opole
04.06.2011  
Olimpia Szczecin
Polonia Poznań
04.06.2011  
LUMKS Tuszyn
Medyk II Konin
05.06.2011