III liga kobiet - gr. śląska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 30.08.2014
Gim. Istebna
Polonia
30.08.2014  
Mitech II Żywiec
SWD Wodzisław Śląski
30.08.2014  
Czarni II
Wilki
30.08.2014  
Wisła Skoczów
Rekord II
30.08.2014  
Gamów
Gwarek
30.08.2014  
Polonia Poraj Zabrze II pauzują.
2. kolejka 06.09.2014
Gwarek
Zabrze II
06.09.2014  
Polonia Poraj
Rekord II
06.09.2014  
Wilki
Wisła Skoczów
06.09.2014  
SWD Wodzisław Śląski
Czarni II
06.09.2014  
Gim. Istebna
Mitech II Żywiec
06.09.2014  
Polonia Gamów pauzują.
3. kolejka 13.09.2014
Mitech II Żywiec
Polonia
13.09.2014  
Czarni II
Gim. Istebna
13.09.2014  
Wisła Skoczów
SWD Wodzisław Śląski
13.09.2014  
Polonia Poraj
Wilki
13.09.2014  
Gamów
Rekord II
13.09.2014  
Zabrze II Gwarek pauzują.
4. kolejka 20.09.2014
Polonia
Gwarek
20.09.2014  
Rekord II
Zabrze II
20.09.2014  
Wilki
Gamów
20.09.2014  
SWD Wodzisław Śląski
Polonia Poraj
20.09.2014  
Gim. Istebna
Wisła Skoczów
20.09.2014  
Mitech II Żywiec
Czarni II
20.09.2014  
5. kolejka 27.09.2014
Czarni II
Polonia
27.09.2014  
Wisła Skoczów
Mitech II Żywiec
27.09.2014  
Polonia Poraj
Gim. Istebna
27.09.2014  
Zabrze II
Wilki
27.09.2014  
Gamów
SWD Wodzisław Śląski
28.09.2014  
Rekord II Gwarek pauzują.
6. kolejka 04.10.2014
Rekord II
Gwarek
04.10.2014  
SWD Wodzisław Śląski
Zabrze II
04.10.2014  
Gim. Istebna
Gamów
04.10.2014  
Mitech II Żywiec
Polonia Poraj
04.10.2014  
Czarni II
Wisła Skoczów
04.10.2014  
Polonia Wilki pauzują.
7. kolejka 11.10.2014
Wisła Skoczów
Polonia
11.10.2014  
Polonia Poraj
Czarni II
11.10.2014  
Gamów
Mitech II Żywiec
11.10.2014  
Zabrze II
Gim. Istebna
11.10.2014  
Gwarek
Wilki
11.10.2014  
SWD Wodzisław Śląski Rekord II pauzują.
8. kolejka 18.10.2014
Polonia
Rekord II
18.10.2014  
SWD Wodzisław Śląski
Gwarek
18.10.2014  
Mitech II Żywiec
Zabrze II
18.10.2014  
Czarni II
Gamów
18.10.2014  
Wisła Skoczów
Polonia Poraj
18.10.2014  
Wilki Gim. Istebna pauzują.
9. kolejka 25.10.2014
Polonia Poraj
Polonia
25.10.2014  
Gamów
Wisła Skoczów
25.10.2014  
Zabrze II
Czarni II
25.10.2014  
Gwarek
Gim. Istebna
25.10.2014  
Rekord II
Wilki
25.10.2014  
Mitech II Żywiec SWD Wodzisław Śląski pauzują.
10. kolejka 02.11.2014
Polonia
Wilki
02.11.2014  
SWD Wodzisław Śląski
Rekord II
02.11.2014  
Mitech II Żywiec
Gwarek
02.11.2014  
Wisła Skoczów
Zabrze II
02.11.2014  
Polonia Poraj
Gamów
02.11.2014  
Gim. Istebna Czarni II pauzują.
11. kolejka 08.11.2014
Gamów
Polonia
08.11.2014  
Zabrze II
Polonia Poraj
08.11.2014  
Gwarek
Czarni II
08.11.2014  
Rekord II
Gim. Istebna
08.11.2014  
Wilki
SWD Wodzisław Śląski
08.11.2014  
Wisła Skoczów Mitech II Żywiec pauzują.
12. kolejka 11.11.2014
Gim. Istebna
Wilki
19.10.2014  
Polonia
SWD Wodzisław Śląski
11.11.2014  
Mitech II Żywiec
Rekord II
11.11.2014  
Wisła Skoczów
Gwarek
11.11.2014  
Gamów
Zabrze II
11.11.2014  
Czarni II Polonia Poraj pauzują.
13. kolejka 15.11.2014
Zabrze II
Polonia
15.11.2014  
Gwarek
Polonia Poraj
15.11.2014  
Rekord II
Czarni II
15.11.2014  
Wilki
Mitech II Żywiec
15.11.2014  
SWD Wodzisław Śląski
Gim. Istebna
15.11.2014  
Gamów Wisła Skoczów pauzują.
14. kolejka 21.03.2015
Polonia
Gim. Istebna
21.03.2015  
SWD Wodzisław Śląski
Mitech II Żywiec
21.03.2015  
Wilki
Czarni II
21.03.2015  
Rekord II
Wisła Skoczów
21.03.2015  
Gwarek
Gamów
21.03.2015  
Zabrze II pauzuje.
15. kolejka 28.03.2015
Zabrze II
Gwarek
28.03.2015  
Rekord II
Polonia Poraj
28.03.2015  
Wisła Skoczów
Wilki
28.03.2015  
Czarni II
SWD Wodzisław Śląski
28.03.2015  
Mitech II Żywiec
Gim. Istebna
28.03.2015  
Polonia pauzuje.
16. kolejka 11.04.2015
Polonia
Mitech II Żywiec
11.04.2015  
Gim. Istebna
Czarni II
11.04.2015  
SWD Wodzisław Śląski
Wisła Skoczów
11.04.2015  
Wilki
Polonia Poraj
11.04.2015  
Rekord II
Gamów
11.04.2015  
Zabrze II pauzuje.
17. kolejka 18.04.2015
Gwarek
Polonia
18.04.2015  
Zabrze II
Rekord II
18.04.2015  
Gamów
Wilki
18.04.2015  
Polonia Poraj
SWD Wodzisław Śląski
18.04.2015  
Wisła Skoczów
Gim. Istebna
18.04.2015  
Czarni II
Mitech II Żywiec
18.04.2015  
18. kolejka 25.04.2015
Polonia
Czarni II
25.04.2015  
Mitech II Żywiec
Wisła Skoczów
25.04.2015  
Gim. Istebna
Polonia Poraj
25.04.2015  
SWD Wodzisław Śląski
Gamów
25.04.2015  
Wilki
Zabrze II
25.04.2015  
Rekord II pauzuje.
19. kolejka 02.05.2015
Gwarek
Rekord II
02.05.2015  
Zabrze II
SWD Wodzisław Śląski
02.05.2015  
Gamów
Gim. Istebna
02.05.2015  
Polonia Poraj
Mitech II Żywiec
02.05.2015  
Wisła Skoczów
Czarni II
02.05.2015  
Polonia pauzuje.
20. kolejka 09.05.2015
Polonia
Wisła Skoczów
09.05.2015  
Czarni II
Polonia Poraj
09.05.2015  
Mitech II Żywiec
Gamów
09.05.2015  
Gim. Istebna
Zabrze II
09.05.2015  
Wilki
Gwarek
09.05.2015  
SWD Wodzisław Śląski pauzuje.
21. kolejka 16.05.2015
Gamów
Czarni II
12.05.2015  
Rekord II
Polonia
16.05.2015  
Gwarek
SWD Wodzisław Śląski
16.05.2015  
Zabrze II
Mitech II Żywiec
16.05.2015  
Polonia Poraj
Wisła Skoczów
16.05.2015  
Wilki pauzuje.
22. kolejka 23.05.2015
Polonia
Polonia Poraj
23.05.2015  
Wisła Skoczów
Gamów
23.05.2015  
Czarni II
Zabrze II
23.05.2015  
Gim. Istebna
Gwarek
23.05.2015  
Wilki
Rekord II
23.05.2015  
SWD Wodzisław Śląski pauzuje.
23. kolejka 30.05.2015
Wilki
Polonia
30.05.2015  
Rekord II
SWD Wodzisław Śląski
30.05.2015  
Gwarek
Mitech II Żywiec
30.05.2015  
Zabrze II
Wisła Skoczów
30.05.2015  
Polonia Poraj
Gamów
30.05.2015  
Gim. Istebna pauzuje.
24. kolejka 06.06.2015
Polonia
Gamów
06.06.2015  
Polonia Poraj
Zabrze II
06.06.2015  
Czarni II
Gwarek
06.06.2015  
Gim. Istebna
Rekord II
06.06.2015  
SWD Wodzisław Śląski
Wilki
06.06.2015  
Mitech II Żywiec pauzuje.
25. kolejka 14.06.2015
SWD Wodzisław Śląski
Polonia
14.06.2015  
Wilki
Gim. Istebna
14.06.2015  
Rekord II
Mitech II Żywiec
14.06.2015  
Gwarek
Wisła Skoczów
14.06.2015  
Zabrze II
Gamów
14.06.2015  
Polonia Poraj pauzuje.
26. kolejka 21.06.2015
Gim. Istebna
SWD Wodzisław Śląski
16.05.2015  
Polonia
Zabrze II
21.06.2015  
Polonia Poraj
Gwarek
21.06.2015  
Czarni II
Rekord II
21.06.2015  
Mitech II Żywiec
Wilki
21.06.2015  
Wisła Skoczów pauzuje.