Ekstraliga kobiet


Trwa ładowanie tabeli...

GKS Górnik Łęczna został ukarany odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.
KS GOSiRki Piaseczno zostały ukarane odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.

Po sezonie zasadniczym (22 kolejki) liga zostanie podzielona na grupę mistrzowską i spadkową gdzie drużyny rozegrają po 5 dodatkowych spotkań.


 
1. kolejka 06.08.2016
AZS Wrocław
GOSiRKi Piaseczno
06.08.2016  
AZS UJ Kraków
Sztorm AWFiS Gdańsk
06.08.2016  
Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska
06.08.2016  
Czarni Sosnowiec
Górnik Łęczna
06.08.2016  
UKS SMS Łódź
AZS PWSZ Wałbrzych
06.08.2016  
Mitech Żywiec
Olimpia Szczecin
06.08.2016  
2. kolejka 13.08.2016
GOSiRKi Piaseczno
Olimpia Szczecin
13.08.2016  
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
13.08.2016  
Górnik Łęczna
UKS SMS Łódź
13.08.2016  
AZS PSW Biała Podlaska
Czarni Sosnowiec
13.08.2016  
Sztorm AWFiS Gdańsk
Medyk Konin
13.08.2016  
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
13.08.2016  
3. kolejka 20.08.2016
AZS UJ Kraków
GOSiRKi Piaseczno
20.08.2016  
Czarni Sosnowiec
Sztorm AWFiS Gdańsk
20.08.2016  
UKS SMS Łódź
AZS PSW Biała Podlaska
20.08.2016  
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
20.08.2016  
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
20.08.2016  
Medyk Konin
AZS Wrocław
08.09.2016  
4. kolejka 27.08.2016
AZS UJ Kraków
Medyk Konin
16.08.2016  
GOSiRKi Piaseczno
AZS PWSZ Wałbrzych
27.08.2016  
Górnik Łęczna
Olimpia Szczecin
27.08.2016  
AZS PSW Biała Podlaska
Mitech Żywiec
27.08.2016  
Sztorm AWFiS Gdańsk
UKS SMS Łódź
27.08.2016  
AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec
27.08.2016  
5. kolejka 03.09.2016
Medyk Konin
GOSiRKi Piaseczno
03.09.2016  
Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków
03.09.2016  
UKS SMS Łódź
AZS Wrocław
03.09.2016  
Mitech Żywiec
Sztorm AWFiS Gdańsk
03.09.2016  
Olimpia Szczecin
AZS PSW Biała Podlaska
03.09.2016  
AZS PWSZ Wałbrzych
Górnik Łęczna
03.09.2016  
6. kolejka 24.09.2016
GOSiRKi Piaseczno
Górnik Łęczna
24.09.2016  
AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2016  
Sztorm AWFiS Gdańsk
Olimpia Szczecin
24.09.2016  
AZS Wrocław
Mitech Żywiec
24.09.2016  
AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
24.09.2016  
Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
24.09.2016  
7. kolejka 28.09.2016
Czarni Sosnowiec
GOSiRKi Piaseczno
28.09.2016  
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
28.09.2016  
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
28.09.2016  
Olimpia Szczecin
AZS Wrocław
28.09.2016  
AZS PWSZ Wałbrzych
Sztorm AWFiS Gdańsk
28.09.2016  
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
28.09.2016  
8. kolejka 01.10.2016
Medyk Konin
Mitech Żywiec
 
GOSiRKi Piaseczno
AZS PSW Biała Podlaska
01.10.2016  
Sztorm AWFiS Gdańsk
Górnik Łęczna
01.10.2016  
AZS Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych
01.10.2016  
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
01.10.2016  
Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź
01.10.2016  
9. kolejka 08.10.2016
AZS PSW Biała Podlaska
Sztorm AWFiS Gdańsk
   
UKS SMS Łódź
GOSiRKi Piaseczno
08.10.2016  
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
08.10.2016  
Olimpia Szczecin
Medyk Konin
08.10.2016  
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS UJ Kraków
08.10.2016  
Górnik Łęczna
AZS Wrocław
08.10.2016  
10. kolejka 15.10.2016
GOSiRKi Piaseczno
Sztorm AWFiS Gdańsk
15.10.2016  
AZS Wrocław
AZS PSW Biała Podlaska
15.10.2016  
AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
15.10.2016  
Czarni Sosnowiec
Olimpia Szczecin
15.10.2016  
UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec
15.10.2016  
Medyk Konin
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2016  
11. kolejka 29.10.2016
Mitech Żywiec
GOSiRKi Piaseczno
29.10.2016  
Olimpia Szczecin
UKS SMS Łódź
29.10.2016  
AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec
29.10.2016  
Górnik Łęczna
Medyk Konin
29.10.2016  
AZS PSW Biała Podlaska
AZS UJ Kraków
29.10.2016  
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS Wrocław
29.10.2016  
12. kolejka 05.11.2016
GOSiRKi Piaseczno
AZS Wrocław
05.11.2016  
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS UJ Kraków
05.11.2016  
AZS PSW Biała Podlaska
Medyk Konin
05.11.2016  
Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec
05.11.2016  
AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź
05.11.2016  
Olimpia Szczecin
Mitech Żywiec
05.11.2016  
13. kolejka 13.11.2016
Olimpia Szczecin
GOSiRKi Piaseczno
13.11.2016  
Mitech Żywiec
AZS PWSZ Wałbrzych
13.11.2016  
UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna
13.11.2016  
Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska
13.11.2016  
Medyk Konin
Sztorm AWFiS Gdańsk
13.11.2016  
AZS UJ Kraków
AZS Wrocław
13.11.2016  
14. kolejka 19.11.2016
GOSiRKi Piaseczno
AZS UJ Kraków
19.11.2016  
AZS Wrocław
Medyk Konin
19.11.2016  
Sztorm AWFiS Gdańsk
Czarni Sosnowiec
19.11.2016  
AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź
19.11.2016  
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
19.11.2016  
AZS PWSZ Wałbrzych
Olimpia Szczecin
19.11.2016  
15. kolejka
AZS PWSZ Wałbrzych
GOSiRKi Piaseczno
 
Olimpia Szczecin
Górnik Łęczna
 
Mitech Żywiec
AZS PSW Biała Podlaska
 
UKS SMS Łódź
Sztorm AWFiS Gdańsk
 
Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław
 
Medyk Konin
AZS UJ Kraków
 
16. kolejka
Górnik Łęczna
Medyk Konin
 
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
 
AZS Wrocław
UKS SMS Łódź
 
Sztorm AWFiS Gdańsk
Mitech Żywiec
 
AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin
 
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
 
17. kolejka
Górnik Łęczna
GOSiRKi Piaseczno
 
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS PSW Biała Podlaska
 
Olimpia Szczecin
Sztorm AWFiS Gdańsk
 
Mitech Żywiec
AZS Wrocław
 
UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
 
Czarni Sosnowiec
Medyk Konin
 
18. kolejka
GOSiRKi Piaseczno
Czarni Sosnowiec
 
Medyk Konin
UKS SMS Łódź
 
AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec
 
AZS Wrocław
Olimpia Szczecin
 
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS PSW Biała Podlaska
 
AZS PSW Biała Podlaska
Górnik Łęczna
 
19. kolejka
AZS PSW Biała Podlaska
GOSiRKi Piaseczno
 
Górnik Łęczna
Sztorm AWFiS Gdańsk
 
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS Wrocław
 
Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
 
Mitech Żywiec
Medyk Konin
 
UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec
 
20. kolejka
GOSiRKi Piaseczno
UKS SMS Łódź
 
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
 
Medyk Konin
Olimpia Szczecin
 
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
 
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
 
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS PSW Biała Podlaska
 
21. kolejka
Sztorm AWFiS Gdańsk
GOSiRKi Piaseczno
 
AZS PSW Biała Podlaska
AZS Wrocław
 
Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
 
AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin
 
Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec
 
Mitech Żywiec
UKS SMS Łódź
 
22. kolejka
GOSiRKi Piaseczno
Mitech Żywiec
 
UKS SMS Łódź
Olimpia Szczecin
 
Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych
 
Medyk Konin
Górnik Łęczna
 
AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
 
AZS Wrocław
Sztorm AWFiS Gdańsk