II liga kobiet, gr. śląska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 27.08.2016
Miedź Legnica
SWD Wodzisław Śląski
27.08.2016  
Gwiazda Prószków
Polonia Bytom
27.08.2016  
Mitech II Żywiec
Rolnik II Głogówek
27.08.2016  
Darbor Bolesławice
Rekord Bielsko-Biała
27.08.2016  
KKS Zabrze
LZS Pakosławice
27.08.2016  
GKS Katowice
AZS PWSZ II Wałbrzych
27.08.2016  
2. kolejka 03.09.2016
SWD Wodzisław Śląski
AZS PWSZ II Wałbrzych
03.09.2016  
LZS Pakosławice
GKS Katowice
03.09.2016  
KKS Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
03.09.2016  
Rolnik II Głogówek
Darbor Bolesławice
03.09.2016  
na boisku 1:2 dla Darbor Bolesławice, zwerfikowano jako walkower
Polonia Bytom
Mitech II Żywiec
03.09.2016  
Miedź Legnica
Gwiazda Prószków
03.09.2016  
3. kolejka 10.09.2016
Gwiazda Prószków
SWD Wodzisław Śląski
10.09.2016  
Mitech II Żywiec
Miedź Legnica
10.09.2016  
Darbor Bolesławice
Polonia Bytom
10.09.2016  
KKS Zabrze
Rolnik II Głogówek
10.09.2016  
GKS Katowice
Rekord Bielsko-Biała
10.09.2016  
AZS PWSZ II Wałbrzych
LZS Pakosławice
10.09.2016  
4. kolejka 17.09.2016
SWD Wodzisław Śląski
LZS Pakosławice
17.09.2016  
Rekord Bielsko-Biała
AZS PWSZ II Wałbrzych
17.09.2016  
Rolnik II Głogówek
GKS Katowice
17.09.2016  
Polonia Bytom
KKS Zabrze
17.09.2016  
Miedź Legnica
Darbor Bolesławice
17.09.2016  
Gwiazda Prószków
Mitech II Żywiec
17.09.2016  
5. kolejka 24.09.2016
KKS Zabrze
Miedź Legnica
21.09.2016  
Mitech II Żywiec
SWD Wodzisław Śląski
24.09.2016  
Darbor Bolesławice
Gwiazda Prószków
24.09.2016  
GKS Katowice
Polonia Bytom
24.09.2016  
AZS PWSZ II Wałbrzych
Rolnik II Głogówek
24.09.2016  
LZS Pakosławice
Rekord Bielsko-Biała
24.09.2016  
6. kolejka 01.10.2016
SWD Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
01.10.2016  
Rolnik II Głogówek
LZS Pakosławice
01.10.2016  
Polonia Bytom
AZS PWSZ II Wałbrzych
01.10.2016  
Miedź Legnica
GKS Katowice
01.10.2016  
Gwiazda Prószków
KKS Zabrze
01.10.2016  
Mitech II Żywiec
Darbor Bolesławice
01.10.2016  
7. kolejka 08.10.2016
Darbor Bolesławice
SWD Wodzisław Śląski
08.10.2016  
KKS Zabrze
Mitech II Żywiec
08.10.2016  
GKS Katowice
Gwiazda Prószków
08.10.2016  
LZS Pakosławice
Polonia Bytom
08.10.2016  
Rekord Bielsko-Biała
Rolnik II Głogówek
08.10.2016  
AZS PWSZ II Wałbrzych
Miedź Legnica
12.11.2016  
8. kolejka 15.10.2016
SWD Wodzisław Śląski
Rolnik II Głogówek
15.10.2016  
Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała
15.10.2016  
Miedź Legnica
LZS Pakosławice
15.10.2016  
Gwiazda Prószków
AZS PWSZ II Wałbrzych
15.10.2016  
Mitech II Żywiec
GKS Katowice
15.10.2016  
Darbor Bolesławice
KKS Zabrze
15.10.2016  
9. kolejka 22.10.2016
KKS Zabrze
SWD Wodzisław Śląski
22.10.2016  
GKS Katowice
Darbor Bolesławice
22.10.2016  
AZS PWSZ II Wałbrzych
Mitech II Żywiec
22.10.2016  
LZS Pakosławice
Gwiazda Prószków
22.10.2016  
Rekord Bielsko-Biała
Miedź Legnica
22.10.2016  
Rolnik II Głogówek
Polonia Bytom
22.10.2016  
10. kolejka 29.10.2016
SWD Wodzisław Śląski
Polonia Bytom
29.10.2016  
Miedź Legnica
Rolnik II Głogówek
29.10.2016  
Gwiazda Prószków
Rekord Bielsko-Biała
29.10.2016  
Mitech II Żywiec
LZS Pakosławice
29.10.2016  
Darbor Bolesławice
AZS PWSZ II Wałbrzych
29.10.2016  
KKS Zabrze
GKS Katowice
29.10.2016  
11. kolejka 05.11.2016
GKS Katowice
SWD Wodzisław Śląski
05.11.2016  
AZS PWSZ II Wałbrzych
KKS Zabrze
05.11.2016  
LZS Pakosławice
Darbor Bolesławice
05.11.2016  
Rekord Bielsko-Biała
Mitech II Żywiec
05.11.2016  
Rolnik II Głogówek
Gwiazda Prószków
05.11.2016  
Polonia Bytom
Miedź Legnica
05.11.2016