II liga kobiet, gr. śląska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 27.08.2016
Miedź Legnica
SWD Wodzisław Śląski
27.08.2016  
Gwiazda Prószków
Polonia Bytom
27.08.2016  
Mitech II Żywiec
Rolnik II Głogówek
27.08.2016  
Darbor Bolesławice
Rekord Bielsko-Biała
27.08.2016  
KKS Zabrze
LZS Pakosławice
27.08.2016  
GKS Katowice
AZS PWSZ II Wałbrzych
27.08.2016  
2. kolejka 03.09.2016
SWD Wodzisław Śląski
AZS PWSZ II Wałbrzych
03.09.2016  
LZS Pakosławice
GKS Katowice
03.09.2016  
KKS Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
03.09.2016  
Rolnik II Głogówek
Darbor Bolesławice
03.09.2016  
na boisku 1:2 dla Darbor Bolesławice, zwerfikowano jako walkower
Polonia Bytom
Mitech II Żywiec
03.09.2016  
Miedź Legnica
Gwiazda Prószków
03.09.2016  
3. kolejka 10.09.2016
Gwiazda Prószków
SWD Wodzisław Śląski
10.09.2016  
Mitech II Żywiec
Miedź Legnica
10.09.2016  
Darbor Bolesławice
Polonia Bytom
10.09.2016  
KKS Zabrze
Rolnik II Głogówek
10.09.2016  
GKS Katowice
Rekord Bielsko-Biała
10.09.2016  
AZS PWSZ II Wałbrzych
LZS Pakosławice
10.09.2016  
4. kolejka 17.09.2016
SWD Wodzisław Śląski
LZS Pakosławice
17.09.2016  
Rekord Bielsko-Biała
AZS PWSZ II Wałbrzych
17.09.2016  
Rolnik II Głogówek
GKS Katowice
17.09.2016  
Polonia Bytom
KKS Zabrze
17.09.2016  
Miedź Legnica
Darbor Bolesławice
17.09.2016  
Gwiazda Prószków
Mitech II Żywiec
17.09.2016  
5. kolejka 24.09.2016
KKS Zabrze
Miedź Legnica
21.09.2016  
Mitech II Żywiec
SWD Wodzisław Śląski
24.09.2016  
Darbor Bolesławice
Gwiazda Prószków
24.09.2016  
GKS Katowice
Polonia Bytom
24.09.2016  
AZS PWSZ II Wałbrzych
Rolnik II Głogówek
24.09.2016  
LZS Pakosławice
Rekord Bielsko-Biała
24.09.2016  
6. kolejka 01.10.2016
SWD Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
01.10.2016  
Rolnik II Głogówek
LZS Pakosławice
01.10.2016  
Polonia Bytom
AZS PWSZ II Wałbrzych
01.10.2016  
Miedź Legnica
GKS Katowice
01.10.2016  
Gwiazda Prószków
KKS Zabrze
01.10.2016  
Mitech II Żywiec
Darbor Bolesławice
01.10.2016  
7. kolejka 08.10.2016
Darbor Bolesławice
SWD Wodzisław Śląski
08.10.2016  
KKS Zabrze
Mitech II Żywiec
08.10.2016  
GKS Katowice
Gwiazda Prószków
08.10.2016  
LZS Pakosławice
Polonia Bytom
08.10.2016  
Rekord Bielsko-Biała
Rolnik II Głogówek
08.10.2016  
AZS PWSZ II Wałbrzych
Miedź Legnica
12.11.2016  
8. kolejka 15.10.2016
SWD Wodzisław Śląski
Rolnik II Głogówek
15.10.2016  
Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała
15.10.2016  
Miedź Legnica
LZS Pakosławice
15.10.2016  
Gwiazda Prószków
AZS PWSZ II Wałbrzych
15.10.2016  
Mitech II Żywiec
GKS Katowice
15.10.2016  
Darbor Bolesławice
KKS Zabrze
15.10.2016  
9. kolejka 22.10.2016
KKS Zabrze
SWD Wodzisław Śląski
22.10.2016  
GKS Katowice
Darbor Bolesławice
22.10.2016  
AZS PWSZ II Wałbrzych
Mitech II Żywiec
22.10.2016  
LZS Pakosławice
Gwiazda Prószków
22.10.2016  
Rekord Bielsko-Biała
Miedź Legnica
22.10.2016  
Rolnik II Głogówek
Polonia Bytom
22.10.2016  
10. kolejka 29.10.2016
SWD Wodzisław Śląski
Polonia Bytom
29.10.2016  
Miedź Legnica
Rolnik II Głogówek
29.10.2016  
Gwiazda Prószków
Rekord Bielsko-Biała
29.10.2016  
Mitech II Żywiec
LZS Pakosławice
29.10.2016  
Darbor Bolesławice
AZS PWSZ II Wałbrzych
29.10.2016  
KKS Zabrze
GKS Katowice
29.10.2016  
11. kolejka 05.11.2016
GKS Katowice
SWD Wodzisław Śląski
05.11.2016  
AZS PWSZ II Wałbrzych
KKS Zabrze
05.11.2016  
LZS Pakosławice
Darbor Bolesławice
05.11.2016  
Rekord Bielsko-Biała
Mitech II Żywiec
05.11.2016  
Rolnik II Głogówek
Gwiazda Prószków
05.11.2016  
Polonia Bytom
Miedź Legnica
05.11.2016  
12. kolejka 18.03.2017
SWD Wodzisław Śląski
Miedź Legnica
18.03.2017  
Polonia Bytom
Gwiazda Prószków
18.03.2017  
Rolnik II Głogówek
Mitech II Żywiec
18.03.2017  
Rekord Bielsko-Biała
Darbor Bolesławice
18.03.2017  
LZS Pakosławice
KKS Zabrze
18.03.2017  
AZS PWSZ II Wałbrzych
GKS Katowice
18.03.2017  
13. kolejka 25.03.2017
AZS PWSZ II Wałbrzych
SWD Wodzisław Śląski
25.03.2017  
GKS Katowice
LZS Pakosławice
25.03.2017  
Rekord Bielsko-Biała
KKS Zabrze
25.03.2017  
Darbor Bolesławice
Rolnik II Głogówek
25.03.2017  
Mitech II Żywiec
Polonia Bytom
25.03.2017  
Gwiazda Prószków
Miedź Legnica
25.03.2017  
14. kolejka 01.04.2017
SWD Wodzisław Śląski
Gwiazda Prószków
01.04.2017  
Polonia Bytom
Darbor Bolesławice
01.04.2017  
Rolnik II Głogówek
KKS Zabrze
01.04.2017  
Rekord Bielsko-Biała
GKS Katowice
01.04.2017  
LZS Pakosławice
AZS PWSZ II Wałbrzych
01.04.2017  
Miedź Legnica
Mitech II Żywiec
19.04.2017  
15. kolejka 08.04.2017
LZS Pakosławice
SWD Wodzisław Śląski
08.04.2017  
GKS Katowice
Rolnik II Głogówek
08.04.2017  
KKS Zabrze
Polonia Bytom
08.04.2017  
Darbor Bolesławice
Miedź Legnica
08.04.2017  
Mitech II Żywiec
Gwiazda Prószków
08.04.2017  
AZS PWSZ II Wałbrzych
Rekord Bielsko-Biała
12.04.2017  
16. kolejka 22.04.2017
Miedź Legnica
KKS Zabrze
22.04.2017  
SWD Wodzisław Śląski
Mitech II Żywiec
22.04.2017  
Gwiazda Prószków
Darbor Bolesławice
22.04.2017  
Polonia Bytom
GKS Katowice
22.04.2017  
Rolnik II Głogówek
AZS PWSZ II Wałbrzych
22.04.2017  
Rekord Bielsko-Biała
LZS Pakosławice
03.05.2017  
17. kolejka 29.04.2017
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
29.04.2017  
LZS Pakosławice
Rolnik II Głogówek
29.04.2017  
AZS PWSZ II Wałbrzych
Polonia Bytom
29.04.2017  
GKS Katowice
Miedź Legnica
29.04.2017  
KKS Zabrze
Gwiazda Prószków
29.04.2017  
Darbor Bolesławice
Mitech II Żywiec
29.04.2017  
18. kolejka 06.05.2017
SWD Wodzisław Śląski
Darbor Bolesławice
06.05.2017  
Mitech II Żywiec
KKS Zabrze
06.05.2017  
Gwiazda Prószków
GKS Katowice
06.05.2017  
Polonia Bytom
LZS Pakosławice
06.05.2017  
Rolnik II Głogówek
Rekord Bielsko-Biała
06.05.2017  
Miedź Legnica
AZS PWSZ II Wałbrzych
06.05.2017  
19. kolejka 13.05.2017
Rolnik II Głogówek
SWD Wodzisław Śląski
13.05.2017  
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
13.05.2017  
AZS PWSZ II Wałbrzych
Gwiazda Prószków
13.05.2017  
GKS Katowice
Mitech II Żywiec
13.05.2017  
LZS Pakosławice
Miedź Legnica
25.05.2017  
KKS Zabrze
Darbor Bolesławice
11.06.2017  
20. kolejka 20.05.2017
SWD Wodzisław Śląski
KKS Zabrze
20.05.2017  
Darbor Bolesławice
GKS Katowice
20.05.2017  
Mitech II Żywiec
AZS PWSZ II Wałbrzych
20.05.2017  
Gwiazda Prószków
LZS Pakosławice
20.05.2017  
Miedź Legnica
Rekord Bielsko-Biała
20.05.2017  
Polonia Bytom
Rolnik II Głogówek
20.05.2017  
21. kolejka 28.05.2017
Polonia Bytom
SWD Wodzisław Śląski
28.05.2017  
Rolnik II Głogówek
Miedź Legnica
28.05.2017  
Rekord Bielsko-Biała
Gwiazda Prószków
28.05.2017  
LZS Pakosławice
Mitech II Żywiec
28.05.2017  
AZS PWSZ II Wałbrzych
Darbor Bolesławice
28.05.2017  
GKS Katowice
KKS Zabrze
28.05.2017  
22. kolejka 04.06.2017
SWD Wodzisław Śląski
GKS Katowice
04.06.2017  
KKS Zabrze
AZS PWSZ II Wałbrzych
04.06.2017  
Darbor Bolesławice
LZS Pakosławice
04.06.2017  
Mitech II Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
04.06.2017  
Gwiazda Prószków
Rolnik II Głogówek
04.06.2017  
Miedź Legnica
Polonia Bytom
04.06.2017