Ekstraliga kobiet


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 03.08.2019
Mitech Żywiec
Olimpia Szczecin
03.08.2019  
Sportis KKP Bydgoszcz
Śląsk Wrocław
03.08.2019  
Rolnik Głogówek
AZS UJ Kraków
03.08.2019  
GKS Katowice
Czarni Sosnowiec
03.08.2019  
AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin
03.08.2019  
Górnik Łęczna
TME UKS SMS Łódź
02.11.2019  
2. kolejka 11.08.2019
Olimpia Szczecin
Śląsk Wrocław
11.08.2019  
AZS UJ Kraków
Sportis KKP Bydgoszcz
11.08.2019  
Medyk Konin
Rolnik Głogówek
11.08.2019  
TME UKS SMS Łódź
AZS PWSZ Wałbrzych
11.08.2019  
Mitech Żywiec
GKS Katowice
11.08.2019  
Czarni Sosnowiec
Górnik Łęczna
11.09.2019  
3. kolejka 17.08.2019
GKS Katowice
Olimpia Szczecin
17.08.2019  
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
17.08.2019  
AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec
17.08.2019  
Rolnik Głogówek
TME UKS SMS Łódź
17.08.2019  
Sportis KKP Bydgoszcz
Medyk Konin
17.08.2019  
Śląsk Wrocław
AZS UJ Kraków
17.08.2019  
4. kolejka 24.08.2019
Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
24.08.2019  
Medyk Konin
Śląsk Wrocław
24.08.2019  
TME UKS SMS Łódź
Sportis KKP Bydgoszcz
24.08.2019  
Czarni Sosnowiec
Rolnik Głogówek
24.08.2019  
Mitech Żywiec
AZS PWSZ Wałbrzych
24.08.2019  
GKS Katowice
Górnik Łęczna
24.08.2019  
5. kolejka 07.09.2019
Górnik Łęczna
Olimpia Szczecin
07.09.2019  
AZS PWSZ Wałbrzych
GKS Katowice
07.09.2019  
Rolnik Głogówek
Mitech Żywiec
07.09.2019  
Sportis KKP Bydgoszcz
Czarni Sosnowiec
07.09.2019  
Śląsk Wrocław
TME UKS SMS Łódź
07.09.2019  
AZS UJ Kraków
Medyk Konin
07.09.2019  
6. kolejka 14.09.2019
Olimpia Szczecin
Medyk Konin
14.09.2019  
TME UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
14.09.2019  
Czarni Sosnowiec
Śląsk Wrocław
14.09.2019  
Mitech Żywiec
Sportis KKP Bydgoszcz
14.09.2019  
GKS Katowice
Rolnik Głogówek
14.09.2019  
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
14.09.2019  
7. kolejka 22.09.2019
AZS PWSZ Wałbrzych
Olimpia Szczecin
22.09.2019  
Rolnik Głogówek
Górnik Łęczna
22.09.2019  
Sportis KKP Bydgoszcz
GKS Katowice
22.09.2019  
Śląsk Wrocław
Mitech Żywiec
22.09.2019  
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
22.09.2019  
Medyk Konin
TME UKS SMS Łódź
22.09.2019  
8. kolejka 12.10.2019
Czarni Sosnowiec
Medyk Konin
12.10.2019  
Olimpia Szczecin
TME UKS SMS Łódź
13.10.2019  
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
13.10.2019  
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
13.10.2019  
Górnik Łęczna
Sportis KKP Bydgoszcz
13.10.2019  
AZS PWSZ Wałbrzych
Rolnik Głogówek
13.10.2019  
9. kolejka 19.10.2019
Rolnik Głogówek
Olimpia Szczecin
19.10.2019  
Sportis KKP Bydgoszcz
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2019  
Śląsk Wrocław
Górnik Łęczna
19.10.2019  
AZS UJ Kraków
GKS Katowice
19.10.2019  
Medyk Konin
Mitech Żywiec
19.10.2019  
TME UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec
19.10.2019  
10. kolejka 26.10.2019
Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec
26.10.2019  
Mitech Żywiec
TME UKS SMS Łódź
26.10.2019  
GKS Katowice
Medyk Konin
26.10.2019  
Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
26.10.2019  
AZS PWSZ Wałbrzych
Śląsk Wrocław
26.10.2019  
Rolnik Głogówek
Sportis KKP Bydgoszcz
26.10.2019  
11. kolejka 16.11.2019
Sportis KKP Bydgoszcz
Olimpia Szczecin
16.11.2019  
Śląsk Wrocław
Rolnik Głogówek
16.11.2019  
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
16.11.2019  
Medyk Konin
Górnik Łęczna
16.11.2019  
TME UKS SMS Łódź
GKS Katowice
16.11.2019  
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
16.11.2019  
12. kolejka 29.02.2020
AZS UJ Kraków
Rolnik Głogówek
 
Olimpia Szczecin
Mitech Żywiec
29.02.2020  
Śląsk Wrocław
Sportis KKP Bydgoszcz
29.02.2020  
Czarni Sosnowiec
GKS Katowice
29.02.2020  
Medyk Konin
AZS PWSZ Wałbrzych
29.02.2020  
TME UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna
29.02.2020  
13. kolejka
Śląsk Wrocław
Olimpia Szczecin
 
Sportis KKP Bydgoszcz
AZS UJ Kraków
 
Rolnik Głogówek
Medyk Konin
 
AZS PWSZ Wałbrzych
TME UKS SMS Łódź
 
GKS Katowice
Mitech Żywiec
 
Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec
 
14. kolejka
Olimpia Szczecin
GKS Katowice
 
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
 
Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych
 
TME UKS SMS Łódź
Rolnik Głogówek
 
Medyk Konin
Sportis KKP Bydgoszcz
 
AZS UJ Kraków
Śląsk Wrocław
 
15. kolejka
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
 
Śląsk Wrocław
Medyk Konin
 
Sportis KKP Bydgoszcz
TME UKS SMS Łódź
 
Rolnik Głogówek
Czarni Sosnowiec
 
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
 
Górnik Łęczna
GKS Katowice
 
16. kolejka
Olimpia Szczecin
Górnik Łęczna
 
GKS Katowice
AZS PWSZ Wałbrzych
 
Mitech Żywiec
Rolnik Głogówek
 
Czarni Sosnowiec
Sportis KKP Bydgoszcz
 
TME UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław
 
Medyk Konin
AZS UJ Kraków
 
17. kolejka
Medyk Konin
Olimpia Szczecin
 
AZS UJ Kraków
TME UKS SMS Łódź
 
Śląsk Wrocław
Czarni Sosnowiec
 
Sportis KKP Bydgoszcz
Mitech Żywiec
 
Rolnik Głogówek
GKS Katowice
 
AZS PWSZ Wałbrzych
Górnik Łęczna
 
18. kolejka
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
 
Górnik Łęczna
Rolnik Głogówek
 
GKS Katowice
Sportis KKP Bydgoszcz
 
Mitech Żywiec
Śląsk Wrocław
 
Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków
 
TME UKS SMS Łódź
Medyk Konin
 
19. kolejka
Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
 
TME UKS SMS Łódź
Olimpia Szczecin
 
AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec
 
Śląsk Wrocław
GKS Katowice
 
Sportis KKP Bydgoszcz
Górnik Łęczna
 
Rolnik Głogówek
AZS PWSZ Wałbrzych
 
20. kolejka
Olimpia Szczecin
Rolnik Głogówek
 
AZS PWSZ Wałbrzych
Sportis KKP Bydgoszcz
 
Górnik Łęczna
Śląsk Wrocław
 
GKS Katowice
AZS UJ Kraków
 
Mitech Żywiec
Medyk Konin
 
Czarni Sosnowiec
TME UKS SMS Łódź
 
21. kolejka
Czarni Sosnowiec
Olimpia Szczecin
 
TME UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec
 
Medyk Konin
GKS Katowice
 
AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
 
Śląsk Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych
 
Sportis KKP Bydgoszcz
Rolnik Głogówek
 
22. kolejka
Olimpia Szczecin
Sportis KKP Bydgoszcz
 
Rolnik Głogówek
Śląsk Wrocław
 
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS UJ Kraków
 
Górnik Łęczna
Medyk Konin
 
GKS Katowice
TME UKS SMS Łódź
 
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec