III liga kobiet - gr. łódzka


Trwa ładowanie tabeli...
Pelikan II Łowicz wycofany z rozgrywek
Stal Radomsko wycofana z rozgrywek
 
1. kolejka 29.08.2015
Pisia
Kotan Girls
29.08.2015  
PTC Pabianice
Stal Radomsko
29.08.2015  
Pelikan II
MKS Zduńska Wola
29.08.2015  
Błękitni
Wojownik
29.08.2015  
Pogoń Zduńska Wola
Kolejarz Łódź
29.08.2015  
Róża
MOSiR Sieradz
29.08.2015  
2. kolejka 02.09.2015
MKS Zduńska Wola
Pogoń Zduńska Wola
02.09.2015  
MOSiR Sieradz
Kolejarz Łódź
02.09.2015  
Róża
Błękitni
02.09.2015  
Wojownik
Pisia
02.09.2015  
Kotan Girls
PTC Pabianice
02.09.2015  
Stal Radomsko
Pelikan II
02.09.2015  
3. kolejka 16.09.2015
Pogoń Zduńska Wola
Stal Radomsko
12.09.2015  
PTC Pabianice
Wojownik
13.09.2015  
Błękitni
MOSiR Sieradz
13.09.2015  
Pelikan II
Kotan Girls
16.09.2015  
Pisia
Róża
16.09.2015  
Kolejarz Łódź
MKS Zduńska Wola
16.09.2015  
4. kolejka 19.09.2015
Wojownik
Pelikan II
19.09.2015  
Kotan Girls
Pogoń Zduńska Wola
19.09.2015  
Róża
PTC Pabianice
19.09.2015  
Błękitni
Pisia
19.09.2015  
MOSiR Sieradz
MKS Zduńska Wola
20.09.2015  
Stal Radomsko
Kolejarz Łódź
20.09.2015  
5. kolejka 26.09.2015
Kolejarz Łódź
Kotan Girls
   
Pogoń Zduńska Wola
Wojownik
   
PTC Pabianice
Błękitni
26.09.2015  
Pelikan II
Róża
26.09.2015  
Pisia
MOSiR Sieradz
27.09.2015  
MKS Zduńska Wola
Stal Radomsko
27.09.2015  
6. kolejka 03.10.2015
Kotan Girls
MKS Zduńska Wola
   
Róża
Pogoń Zduńska Wola
   
Błękitni
Pelikan II
   
Wojownik
Kolejarz Łódź
   
MOSiR Sieradz
Stal Radomsko
03.10.2015  
Pisia
PTC Pabianice
04.10.2015  
7. kolejka 07.10.2015
Kolejarz Łódź
Róża
   
Stal Radomsko
Kotan Girls
   
Pelikan II
Pisia
13.09.2015  
MKS Zduńska Wola
Wojownik
07.10.2015  
PTC Pabianice
MOSiR Sieradz
07.10.2015  
Pogoń Zduńska Wola
Błękitni
31.10.2015  
8. kolejka 17.10.2015
Wojownik
Stal Radomsko
   
Róża
MKS Zduńska Wola
   
Błękitni
Kolejarz Łódź
   
MOSiR Sieradz
Kotan Girls
17.10.2015  
Pisia
Pogoń Zduńska Wola
18.10.2015  
PTC Pabianice
Pelikan II
18.10.2015  
9. kolejka 21.10.2015
MKS Zduńska Wola
Błękitni
   
Kolejarz Łódź
Pisia
   
Kotan Girls
Wojownik
   
Pogoń Zduńska Wola
PTC Pabianice
   
Stal Radomsko
Róża
   
Pelikan II
MOSiR Sieradz
11.11.2015  
10. kolejka 04.11.2015
Pisia
MKS Zduńska Wola
24.10.2015  
PTC Pabianice
Kolejarz Łódź
31.10.2015  
MOSiR Sieradz
Wojownik
04.11.2015  
Pelikan II
Pogoń Zduńska Wola
04.11.2015  
Błękitni
Stal Radomsko
11.11.2015  
Róża
Kotan Girls
14.11.2015  
11. kolejka 07.11.2015
Wojownik
Róża
   
Stal Radomsko
Pisia
   
Pogoń Zduńska Wola
MOSiR Sieradz
   
Kolejarz Łódź
Pelikan II
   
Kotan Girls
Błękitni
   
MKS Zduńska Wola
PTC Pabianice
08.11.2015  
12. kolejka 19.03.2016
Kotan Girls
Pisia
19.03.2016  
Stal Radomsko
PTC Pabianice
19.03.2016  
MKS Zduńska Wola
Pelikan II
19.03.2016  
Wojownik
Błękitni
19.03.2016  
Kolejarz Łódź
Pogoń Zduńska Wola
19.03.2016  
MOSiR Sieradz
Róża
19.03.2016  
13. kolejka 26.03.2016
Pogoń Zduńska Wola
MKS Zduńska Wola
26.03.2016  
Błękitni
Róża
26.03.2016  
Pisia
Wojownik
26.03.2016  
PTC Pabianice
Kotan Girls
26.03.2016  
Pelikan II
Stal Radomsko
26.03.2016  
Kolejarz Łódź
MOSiR Sieradz
28.05.2016  
14. kolejka 02.04.2016
Stal Radomsko
Pogoń Zduńska Wola
02.04.2016  
Kotan Girls
Pelikan II
02.04.2016  
Róża
Pisia
02.04.2016  
Wojownik
PTC Pabianice
02.04.2016  
MOSiR Sieradz
Błękitni
02.04.2016  
MKS Zduńska Wola
Kolejarz Łódź
02.04.2016  
15. kolejka 06.04.2016
MKS Zduńska Wola
MOSiR Sieradz
06.04.2016  
Kolejarz Łódź
Stal Radomsko
06.04.2016  
Pelikan II
Wojownik
06.04.2016  
Pogoń Zduńska Wola
Kotan Girls
06.04.2016  
Pisia
Błękitni
06.04.2016  
PTC Pabianice
Róża
15.05.2016  
16. kolejka 09.04.2016
MOSiR Sieradz
Pisia
09.04.2016  
Stal Radomsko
MKS Zduńska Wola
09.04.2016  
Błękitni
PTC Pabianice
09.04.2016  
Róża
Pelikan II
09.04.2016  
Kotan Girls
Kolejarz Łódź
09.04.2016  
Wojownik
Pogoń Zduńska Wola
09.04.2016  
17. kolejka 16.04.2016
PTC Pabianice
Pisia
16.04.2016  
Stal Radomsko
MOSiR Sieradz
16.04.2016  
MKS Zduńska Wola
Kotan Girls
16.04.2016  
Pogoń Zduńska Wola
Róża
16.04.2016  
Pelikan II
Błękitni
16.04.2016  
Kolejarz Łódź
Wojownik
17.04.2016  
18. kolejka 07.05.2016
Wojownik
MKS Zduńska Wola
 
Pisia
Pelikan II
07.05.2016  
Róża
Kolejarz Łódź
07.05.2016  
Błękitni
Pogoń Zduńska Wola
07.05.2016  
Kotan Girls
Stal Radomsko
07.05.2016  
MOSiR Sieradz
PTC Pabianice
08.05.2016  
19. kolejka 11.05.2016
Pelikan II
PTC Pabianice
11.05.2016  
Kotan Girls
MOSiR Sieradz
11.05.2016  
Stal Radomsko
Wojownik
11.05.2016  
MKS Zduńska Wola
Róża
11.05.2016  
Kolejarz Łódź
Błękitni
11.05.2016  
Pogoń Zduńska Wola
Pisia
15.05.2016  
20. kolejka 18.05.2016
Błękitni
MKS Zduńska Wola
18.05.2016  
MOSiR Sieradz
Pelikan II
18.05.2016  
Pisia
Kolejarz Łódź
18.05.2016  
Wojownik
Kotan Girls
18.05.2016  
PTC Pabianice
Pogoń Zduńska Wola
18.05.2016  
Róża
Stal Radomsko
18.05.2016  
21. kolejka 21.05.2016
MKS Zduńska Wola
Pisia
21.05.2016  
Pogoń Zduńska Wola
Pelikan II
21.05.2016  
Stal Radomsko
Błękitni
21.05.2016  
Kotan Girls
Róża
21.05.2016  
Wojownik
MOSiR Sieradz
22.05.2016  
Kolejarz Łódź
PTC Pabianice
22.05.2016  
22. kolejka 04.06.2016
PTC Pabianice
MKS Zduńska Wola
04.06.2016  
Róża
Wojownik
04.06.2016  
Pisia
Stal Radomsko
04.06.2016  
MOSiR Sieradz
Pogoń Zduńska Wola
04.06.2016  
Pelikan II
Kolejarz Łódź
04.06.2016  
Błękitni
Kotan Girls
04.06.2016