II liga kobiet - gr. łódzka


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 16.08.2014
KU-AZS UW Warszawa
DAF Płońsk
16.08.2014  
Helios EKOSPORT Białystok
Stal Radomsko
16.08.2014  
KS Teresin
Wissa Szczuczyn
16.08.2014  
Jantar Ostrołęka
Pelikan Łowicz
17.08.2014  
Piastovia Piastów
KS Raszyn
09.11.2014  
UMKS Zgierz pauzuje.
2. kolejka 24.08.2014
DAF Płońsk
Jantar Ostrołęka
20.08.2014  
KS Raszyn
KS Teresin
24.08.2014  
Stal Radomsko
Piastovia Piastów
24.08.2014  
Pelikan Łowicz
Helios EKOSPORT Białystok
24.08.2014  
UMKS Zgierz
KU-AZS UW Warszawa
08.11.2014  
Wissa Szczuczyn pauzuje.
3. kolejka 30.08.2014
Helios EKOSPORT Białystok
DAF Płońsk
30.08.2014  
KS Teresin
Stal Radomsko
30.08.2014  
Wissa Szczuczyn
KS Raszyn
30.08.2014  
Jantar Ostrołęka
UMKS Zgierz
31.08.2014  
Piastovia Piastów
Pelikan Łowicz
31.08.2014  
KU-AZS UW Warszawa pauzuje.
4. kolejka 06.09.2014
DAF Płońsk
Piastovia Piastów
06.09.2014  
UMKS Zgierz
Helios EKOSPORT Białystok
06.09.2014  
Pelikan Łowicz
KS Teresin
07.09.2014  
KU-AZS UW Warszawa
Jantar Ostrołęka
07.09.2014  
Stal Radomsko
Wissa Szczuczyn
08.11.2014  
KS Raszyn pauzuje.
5. kolejka 13.09.2014
Helios EKOSPORT Białystok
KU-AZS UW Warszawa
13.09.2014  
KS Teresin
DAF Płońsk
13.09.2014  
Wissa Szczuczyn
Pelikan Łowicz
13.09.2014  
KS Raszyn
Stal Radomsko
13.09.2014  
Piastovia Piastów
UMKS Zgierz
14.09.2014  
Jantar Ostrołęka pauzuje.
6. kolejka 20.09.2014
DAF Płońsk
Wissa Szczuczyn
20.09.2014  
UMKS Zgierz
KS Teresin
20.09.2014  
Pelikan Łowicz
KS Raszyn
21.09.2014  
Jantar Ostrołęka
Helios EKOSPORT Białystok
21.09.2014  
KU-AZS UW Warszawa
Piastovia Piastów
16.11.2014  
Stal Radomsko pauzuje.
7. kolejka 27.09.2014
KS Teresin
KU-AZS UW Warszawa
27.09.2014  
Wissa Szczuczyn
UMKS Zgierz
27.09.2014  
KS Raszyn
DAF Płońsk
27.09.2014  
Stal Radomsko
Pelikan Łowicz
27.09.2014  
Piastovia Piastów
Jantar Ostrołęka
28.09.2014  
Helios EKOSPORT Białystok pauzuje.
8. kolejka 04.10.2014
DAF Płońsk
Stal Radomsko
04.10.2014  
UMKS Zgierz
KS Raszyn
04.10.2014  
Helios EKOSPORT Białystok
Piastovia Piastów
04.10.2014  
KU-AZS UW Warszawa
Wissa Szczuczyn
05.10.2014  
Jantar Ostrołęka
KS Teresin
05.10.2014  
Pelikan Łowicz pauzuje.
9. kolejka 11.10.2014
KS Teresin
Helios EKOSPORT Białystok
11.10.2014  
Wissa Szczuczyn
Jantar Ostrołęka
11.10.2014  
KS Raszyn
KU-AZS UW Warszawa
11.10.2014  
Stal Radomsko
UMKS Zgierz
11.10.2014  
Pelikan Łowicz
DAF Płońsk
11.10.2014  
Piastovia Piastów pauzuje.
10. kolejka 18.10.2014
UMKS Zgierz
Pelikan Łowicz
18.10.2014  
Helios EKOSPORT Białystok
Wissa Szczuczyn
18.10.2014  
KU-AZS UW Warszawa
Stal Radomsko
19.10.2014  
Jantar Ostrołęka
KS Raszyn
19.10.2014  
Piastovia Piastów
KS Teresin
19.10.2014  
DAF Płońsk pauzuje.
11. kolejka 25.10.2014
DAF Płońsk
UMKS Zgierz
25.10.2014  
Wissa Szczuczyn
Piastovia Piastów
26.10.2014  
KS Raszyn
Helios EKOSPORT Białystok
26.10.2014  
Stal Radomsko
Jantar Ostrołęka
26.10.2014  
Pelikan Łowicz
KU-AZS UW Warszawa
26.10.2014  
KS Teresin pauzuje.
12. kolejka 29.03.2015
Pelikan Łowicz
Jantar Ostrołęka
29.03.2015  
Wissa Szczuczyn
KS Teresin
29.03.2015  
Stal Radomsko
Helios EKOSPORT Białystok
02.04.2015  
KS Raszyn
Piastovia Piastów
03.04.2015  
DAF Płońsk
KU-AZS UW Warszawa
04.04.2015  
UMKS Zgierz pauzuje.
13. kolejka 11.04.2015
Jantar Ostrołęka
DAF Płońsk
11.04.2015  
Piastovia Piastów
Stal Radomsko
11.04.2015  
KS Teresin
KS Raszyn
11.04.2015  
Helios EKOSPORT Białystok
Pelikan Łowicz
11.04.2015  
KU-AZS UW Warszawa
UMKS Zgierz
12.04.2015  
Wissa Szczuczyn pauzuje.
14. kolejka 18.04.2015
UMKS Zgierz
Jantar Ostrołęka
18.04.2015  
KS Raszyn
Wissa Szczuczyn
18.04.2015  
Pelikan Łowicz
Piastovia Piastów
19.04.2015  
Stal Radomsko
KS Teresin
19.04.2015  
DAF Płońsk
Helios EKOSPORT Białystok
19.04.2015  
KU-AZS UW Warszawa pauzuje.
15. kolejka 25.04.2015
Piastovia Piastów
DAF Płońsk
25.04.2015  
Wissa Szczuczyn
Stal Radomsko
25.04.2015  
KS Teresin
Pelikan Łowicz
25.04.2015  
Helios EKOSPORT Białystok
UMKS Zgierz
25.04.2015  
Jantar Ostrołęka
KU-AZS UW Warszawa
26.04.2015  
KS Raszyn pauzuje.
16. kolejka 03.05.2015
Stal Radomsko
KS Raszyn
28.03.2015  
UMKS Zgierz
Piastovia Piastów
01.05.2015  
Pelikan Łowicz
Wissa Szczuczyn
03.05.2015  
KU-AZS UW Warszawa
Helios EKOSPORT Białystok
03.05.2015  
DAF Płońsk
KS Teresin
03.05.2015  
Jantar Ostrołęka pauzuje.
17. kolejka 09.05.2015
Helios EKOSPORT Białystok
Jantar Ostrołęka
09.05.2015  
Piastovia Piastów
KU-AZS UW Warszawa
09.05.2015  
KS Teresin
UMKS Zgierz
09.05.2015  
Wissa Szczuczyn
DAF Płońsk
09.05.2015  
KS Raszyn
Pelikan Łowicz
10.05.2015  
Stal Radomsko pauzuje.
18. kolejka 16.05.2015
UMKS Zgierz
Wissa Szczuczyn
16.05.2015  
Jantar Ostrołęka
Piastovia Piastów
17.05.2015  
KU-AZS UW Warszawa
KS Teresin
17.05.2015  
Pelikan Łowicz
Stal Radomsko
17.05.2015  
DAF Płońsk
KS Raszyn
17.05.2015  
Helios EKOSPORT Białystok pauzuje.
19. kolejka 23.05.2015
Wissa Szczuczyn
KU-AZS UW Warszawa
23.05.2015  
Piastovia Piastów
Helios EKOSPORT Białystok
23.05.2015  
Stal Radomsko
DAF Płońsk
23.05.2015  
KS Teresin
Jantar Ostrołęka
23.05.2015  
KS Raszyn
UMKS Zgierz
24.05.2015  
Pelikan Łowicz pauzuje.
20. kolejka 30.05.2015
KS Teresin
Helios EKOSPORT Białystok
30.05.2015  
UMKS Zgierz
Stal Radomsko
30.05.2015  
Jantar Ostrołęka
Wissa Szczuczyn
31.05.2015  
KU-AZS UW Warszawa
KS Raszyn
31.05.2015  
DAF Płońsk
Pelikan Łowicz
31.05.2015  
Piastovia Piastów pauzuje.
21. kolejka 07.06.2015
Stal Radomsko
KU-AZS UW Warszawa
07.06.2015  
Pelikan Łowicz
UMKS Zgierz
07.06.2015  
KS Raszyn
Jantar Ostrołęka
07.06.2015  
Wissa Szczuczyn
Helios EKOSPORT Białystok
07.06.2015  
KS Teresin
Piastovia Piastów
07.06.2015  
DAF Płońsk pauzuje.
22. kolejka 14.06.2015
Piastovia Piastów
Wissa Szczuczyn
   
UMKS Zgierz
DAF Płońsk
14.06.2015  
KU-AZS UW Warszawa
Pelikan Łowicz
14.06.2015  
Jantar Ostrołęka
Stal Radomsko
14.06.2015  
Helios EKOSPORT Białystok
KS Raszyn
14.06.2015  
KS Teresin pauzuje.