Nabór do SMS Łódź

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Łodzi zaprasza wszystkie dziewczyny do klas o profilu – piłka nożna dziewczyn.


Łódzka szkoła jest bardzo dobra w szkoleniu piłkarek nożnych o czym najlepiej świadczy liczba zdobytych medali przez UKS SMS Łódź w ostatnim roku. Klub z Łodzi jako jedyny w zeszłym roku zdobył medale we wszystkich młodzieżowych mistrzostwach Polski. Wywalczył wicemistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U13 oraz wywalczył podwójną młodzieżową koronę juniorek wygrywając mistrzostwa Polski U16 i U19.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi umożliwia piłkarkom z całej Polski dołączenie do klubu UKS i pobierania nauki w SMS. Specjalistyczne testy piłkarskie do SMS Łódź odbędą się w niedzielę 10 marca o godzinie 11 w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi przy ulicy Milionowej 12. Nabór będzie prowadzony dla roczników 2003 - 2007 do klas o profilu piłka nożna dziewczyn.

testy będą składały się z następujących elementów:
* pomiary antropometryczne (wysokość ciała, masa ciała, poziom tkanki tłuszczowej, całkowita zawartość wody w organizmie)
* bieg na odcinku 30 metrów (z miejsca oraz z 2 metrów nabiegu)
* test specjalistyczny DFB składający się z 5 stacji
* gra kontrolna

Zgłoszenia i szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 42 254 05 75 oraz janusz@smslodz.pl  a także bezpośrednio przez stronę UKS SMS Łódź na facebooku (link)

Strona internetowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi - www.smslodz.pl