Wydarzenia

Są w czołowych klubach Europy

17.05.2019

Są w czołowych klubach Europy

Znakomity sezony w wykonaniu Polek w zagranicznych klubach. Medale naszych piłkarek w Niemczech, Włoszech, Francji.

Klasa sportowa w Gdańsku

17.05.2019

Klasa sportowa w Gdańsku

Akademia Piłkarska LG z Gdańska prowadzi nabór do klas sportowych o profilu piłka nożna dziewcząt.

Deri jest po operacji

16.05.2019

Deri jest po operacji

- Szkoda, że nie mogę pomóc drużynie w najważniejszym momencie sezonu - ubolewa Dominika Dereń z Wałbrzycha.

Finały futsalowego Pucharu

16.05.2019

Finały futsalowego Pucharu

Uniwersytet Szczeciński, Unifreeze Górzno, AZS UJ Kraków i Wanda Słomniczanka grają o Puchar Polski.

Tylko jedna grupa I ligi?

15.05.2019

Tylko jedna grupa I ligi?

W 2-3 lata chcemy dorównać strukturą rozgrywek Niemcom ale oni ją przecież budowali u siebie przez długie lata.

Grać i sędziować rywalkom

14.05.2019

Grać i sędziować rywalkom

PZPN zgodził się aby sędzie będące jednocześnie piłkarkami mogły sędziować w lidze/grupie w której grają.

Wraca trener do mistrzyń Polski

14.05.2019

Wraca trener do mistrzyń Polski

Młody trener miał poprawić atmosferę w drużynie a zrujnował wyniki. Piotr Mazurkiewicz wraca do Górnika Łęczna.

Najważniejszy jest szacunek

14.05.2019

Najważniejszy jest szacunek

- Najważniejszą wartością w klubie jest szacunek do drugiego człowieka - mówią zgodnie w AKS Zły Warszawa.

Hetman zwycięski (foto)

13.05.2019

Hetman zwycięski (foto)

Hetman Recz w meczu trzeciej ligi zachodniopomorskiej pokonał u siebie Falę Międzyzdroje 7:2.


Rozgrywki

Górnik Łęczna

:

19.05.2019 r.

AZS PWSZ Wałbrzych

GKS Katowice

:

19.05.2019 r.

Medyk Konin

Czarni Sosnowiec

:

19.05.2019 r.

UKS SMS Łódź

AZS UJ Kraków

:

19.05.2019 r.

AZS Wrocław

Polonia Poznań

:

19.05.2019 r.

AZS PSW Biała Podlaska

Olimpia Szczecin

:

19.05.2019 r.

Mitech Żywiec

KKP Bydgoszcz

:

19.05.2019 r.

Stomilanki Olsztyn

UKS SMS II Łódź

:

19.05.2019 r.

Akademia Piłkarska LG Gdańsk

Unifreeze Górzno

:

19.05.2019 r.

Sztorm AWFiS Gdańsk

Medyk II Konin

:

19.05.2019 r.

Kotwica Kórnik

KS Raszyn

:

19.05.2019 r.

Piastovia ZAP Piastów

Praga Warszawa

:

19.05.2019 r.

Polonia Środa Wlkp.

Wanda Kraków

:

19.05.2019 r.

Rolnik Głogówek

Sokół Kolbuszowa Dolna

:

19.05.2019 r.

Tarnovia Tarnów

Rysy Bukowina Tatrzańska

:

19.05.2019 r.

Respekt Myślenice

Sportowa Czwórka Radom

:

19.05.2019 r.

Gol Częstochowa

Resovia Rzeszów

:

19.05.2019 r.

TS ROW Rybnik

Dargfil Tomaszów Maz.

:

19.05.2019 r.

Rekord Bielsko-Biała

UKS Orzeł 2010 Wałcz

:

18.05.2019 r.

Biało-Zielone Gdańsk

AP Kotwica Kołobrzeg

:

18.05.2019 r.

Gwiazda Toruń

KKP Chełmża

:

18.05.2019 r.

Lipno Stęszew

GSS Grodzisk Wlkp

:

18.05.2019 r.

WAP Włocławek

Olimpia II Szczecin

:

18.05.2019 r.

Victoria SP2 Sianów

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

:

18.05.2019 r.

Pogoń Tczew

KU-AZS UW Warszawa

:

19.05.2019 r.

Pogoń Zduńska Wola

GOSiRKi Piaseczno

:

19.05.2019 r.

Victoria Bartoszyce

Włókniarz Białystok

:

19.05.2019 r.

RESO Akademia 2012 Suwałki

Stomil Olsztyn

:

19.05.2019 r.

Loczki Wyszków

ULKS MOSiR Sieradz

:

19.05.2019 r.

Ząbkovia Ząbki

Wilga Garwolin

:

19.05.2019 r.

Tygrys Huta Mińska

Bielawianka Bielawa

:

18.05.2019 r.

UKKS Istebna

Jaskółki Chorzów

:

18.05.2019 r.

Stilon Gorzów Wielkopolski

Orlik Jelenia Góra

:

18.05.2019 r.

SWD Wodzisław Śląski

Mitech II Żywiec

:

18.05.2019 r.

Plon Błotnica Strzelecka

AZS II Wrocław

:

18.05.2019 r.

KKS Zabrze

Unia Opole

:

18.05.2019 r.

Starówka Nowy Sącz

:

18.05.2019 r.

Majdan Sieniawski

Potok Sitno

:

18.05.2019 r.

Prądniczanka Kraków

LKS Wierzchowiska

:

18.05.2019 r.

Sparta Daleszyce

KSP Kielce

:

18.05.2019 r.

Widok Lublin

Łysica Bodzentyn

:

18.05.2019 r.

Naprzód Sobolów

UKS Trójka Staszkówka Jelna

:

18.05.2019 r.

Resovia II Rzeszów


Trwa ładowanie tabeli...
Zobacz pełną tabelę