Ekstraliga w ofercie Totolotka

Sezon nadal trwa, w tej chwili czekamy na 12. kolejkę Ekstraligi Kobiet i na kolejne ciekawe spotkania.

Ten, kto powiedział, że piłka nożna jest przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn, z pewnością nie widział jeszcze polskiej Ekstraklasy Kobiet, która jest bardzo ekscytująca i pełna rywalizacji. Tak w skrócie można opisać piłkę nożną w wydaniu Pań. Wielu operatorów zakładów wzajemnych docenia piłkarskie talenty kobiet i z chęcią umieszcza typy na nadchodzące wydarzenia z tej dziedziny sportu. Bukmacher Totolotek jest jednym z nich! Dlatego warto być na bieżąco z najnowszymi ofertami i promocjami na jego stronie.

Piłka nożna kobiet w Polsce – rozpoczęcie 12. kolejki

Pierwsza edycja oficjalnych Mistrzostw Polski Kobiet odbyła się dopiero w latach 1979/1980. Od razu zostały przeprowadzone one w formie ligowej. Warto przypomnieć, że pierwszy sezon zwyciężyły zawodniczki klubu piłkarskiego KKS Czarni Sosnowiec, które w tej chwili mogą pochwalić się grą w polskiej Ekstralidze Kobiet. Grupa Panów nie miała takiego zapału do gry i została rozwiązana w sezonie 2011/2012.

Sezon 2019/2020 nadal trwa, w tej chwili czekamy na 12. kolejkę Ekstraligi Kobiet i na kolejne ciekawe spotkania. W rozgrywkach bierze udział 12 drużyn, które niebawem rozegrają ze sobą 6 spotkań. Nadchodząca kolejka rozpoczyna się już 29 lutego 2020 roku o godzinie 12:00.

Należy przyznać, że pomimo stosunkowo krótkiej historii, kobieca piłka nożna rozwija się w szybkim tempie. Taka odmiana futbolu powoli zyskuje coraz większe zainteresowanie również pośród miłośników zakładów bukmacherskich. Jednak zakłady na dane wydarzenia sportowe są dodawane do oferty kilka dni przed rozpoczęciem rozgrywek. Dlatego warto mieć na uwadze, że nie będziemy mieli okazji obstawić kuponu około miesiąca przed zaplanowanymi meczami. Z reguły oferty na kobiecą piłkę nożną pojawiają się 2-3 dni przed mającym się odbyć spotkaniem. Co nie oznacza, że odbija się to na kursach bukmacherskich, a czasami może być wręcz przeciwnie.

Najlepsze piłkarki w kraju nad Wisłą

Tytuł Mistrzyń Polski w sezonie 2018/2019 zdobyły piłkarki Górnika Łęczna. Kobieca sekcja w Łęcznej powstała 10 grudnia 2002 roku. Na przełomie kilku lat Górniczki stały się najsilniejszą kobiecą drużyną w Polsce. Dwukrotnie zmieniały trenerów, dzięki którym doskonaliły swoje umiejętności i zyskiwały liczne osiągnięcia. Do zdobycia Wicemistrzostwa Polski doprowadził je Mirosław Staniec, zaś pierwsze miejsce Pucharu Polski zagwarantowały wskazówki kolejnego trenera Piotra Mazurkiewicza.

Do największych sukcesów klubu zaliczamy:
- Złote medale Mistrzostw Polski (2017/2018, 2018/2019)
- Srebrne medale Mistrzostw Polski (2013/2014, 2015,2016 oraz 2016/2017)
- Brązowe medale Mistrzostw Polski (2011/2012, 2012/2013, 2014/2015)
- Zdobycie Pucharu Polski (2017/2018)

Początek sezonu 2019/2020 rozpoczął się samymi zwycięstwami Górnika Łęczna. Główna klasyfikacja mówi sama za siebie. Na 11 rozegranych meczów, zawodniczki z Łęcznej odniosły zwycięstwo w każdym z nich. Nie da się ukryć, że są w formie i zamierzają sięgnąć po kolejny Tytuł Mistrzyń Polski! Drugie miejsce należy do Medyka Konin, jednak dzieli go od Górnika aż 8 punktów. Kibice są zgodni, że wiosenna runda nie doprowadzi do wyrównania punktacji i żadna z drużyn nie będzie w stanie zaszkodzić Łęcznej. 


Pomimo odejścia z klubu kilku mocnych zawodniczek i rozpoczęciu sezonu od 3. kolejki – ze względu na udział w turnieju Ligi Mistrzyń UEFA, drużyna stanęła na wysokości zadania i zagrała kilka bardzo dobrych meczów. Wielu niedowiarków sądziło, że dobra passa zakończy się wraz z osłabieniem składu. Jednak nic bardziej mylnego. Szybko okazało się, że na każdą odchodzącą zawodniczkę przypadła godna następczyni.

W 11 zwycięskich meczach zawodniczki Górnika strzeliły aż 26 bramek. Najlepszą strzelczynią okazała się Ewelina Kamczyk, która zdobyła ich aż 21. Z całkiem dobrym wynikiem jesienną rundę zakończyła również Nikola Karczewska, która strzeliła 13 bramek. Z liczbą 7 goli klasyfikuje się Patricia Hmirova. Trzema celnymi strzałami popisały się Sylwia Matysik i Natalija Hryb, a dwoma Agnieszka Jędrzejewicz i Dominika Grabowska. Po jednym golu zdobyły również Alicja Dyguś, Małgorzata Grec oraz Klaudia Lefeld.

Wszystko wskazuje na to, że kolejne spotkania okażą się równie udane i przybliżą Górnika Łęczną do trzeciego z kolei zwycięstwa w Ekstralidze Kobiet. Po zaprezentowaniu tak wysokiego poziomu w rundzie jesiennej, trzeba przyznać, że w pełni na to zasługują. Zobaczymy, jakie kursy zostaną ustalone w zakładach bukmacherskich i która drużyna zdaniem Totolotka odniesie pewne zwycięstwo.

Najbliższe mecze Ekstraligi Kobiet – sprawdź co nas czeka

Rozpoczynająca się niebawem 12. kolejka piłkarskiej Ekstraligi Kobiet obejmuje 6 spotkań. Czeka nas kilka godzin wrażeń, ponieważ każda z 12 drużyn zmierzy się ze sobą tego samego dnia. Mamy nadzieję, że nie możecie się już doczekać. Zapoznajcie się z zaplanowanymi pojedynkami kobiet i zwróćcie uwagę na ofertę, którą przygotuje Totolotek Zakłady Bukmacherskie.

29.02.2020 r. godzina 12:00 – AZS Wrocław vs. Bydgoszcz
29.02.2020 r. godzina 12:00 – Medyk konin vs. AZS PWSZ Wałbrzych
29.02.2020 r. godzina 12:00 – UJ Kraków vs. Biedrzychowice
29.02.2020 r. godzina 12:00 – UKS SMS Łódź vs. Górnik Łęczna
29.02.2020 r. godzina 12:15 – Czarni Sosnowiec vs. GKS Katowice
29.02.2020 r. godzina 14:00 – Olimpia Szczecin vs. Mitech Żywiec


Oferta na spotkania piłkarskie przygotowana przez Totolotka

Zakłady bukmacherskie to idealne połączenie rozrywki ze sportową pasją. Legalny bukmacher Totolotek stara się zapewnić miłośnikom piłkarskich emocji wiele ciekawych ofert na wydarzenia sportowe. Z nadejściem najbardziej wyczekiwanych meczów, rusza z nowymi propozycjami dla graczy. Poza ofertą na najciekawsze wydarzenia sportowe, Bukmacher Totolotek przygotowuje również bonusy dla graczy oraz ciekawe promocje, dzięki którym możemy obstawiać jeszcze więcej. Warte zainteresowania są również konkursy organizowane przez Totolotka. Jednym z czołowych jest „11 Totolotka”. Jesteście zainteresowani meczem Reprezentacji Polski w Hiszpanii? W takim razie odwiedź stronę zakładów bukmacherskich i sprawdź, co proponuje Ci słoneczny bukmacher.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być one sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów.

TOTOLOTEK S.A. – zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 02.04.2019 r., na okres sześciu lat, o nr PS4.6831.8.2018.

Autorka tekstu: Kamila Paczkowska – redaktorka portalu sportowego Zagranie.com. Na co dzień zajmująca się tematyką zakładów bukmacherskich i najnowszych ofert na wydarzenia sportowe.

Autor zdjęcia: Master1305 / www.shutterstock.com